Kategorie ogłoszeń

Kategorie

okazja stan bdb

Znalezionych ogłoszeń: 1544
Brak zdjęcia
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 08:51

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG
Wyróżnione

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG | 6-osobowy Bogate Wyposażenie! Przebieg: 28

  • Volkswagen
  • Transporter
  • 2010 r.
  • 287 000 km
  • Minibus
  • Diesel

35 500 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 09:48

Minikoparka Berger Kraus BK1600 | Silnik Kubota | Skrętne ramię Sanok

Stan używane Głębokość kopania 2.15 m Pojemność silnika 0.89 cm³ Rok produkcji 2021 Uszkodzony nie M

40 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 21:25

Dom w gminie Lubaczów

Dom w gminie Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Lubaczów. Dom o powierzchni użytkowej 71 m2 wybudowany w 1975 roku usytuowany na działce o powierzchni 6,62 ar. Budynek składa się z parteru, na którym znajduje się ganek,...

106 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Wiosenna promocja !

Wiosenna promocja !

Oferujemy na sprzedaż działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym położoną w miejscowości Radawa

  • Rekreacyjna
  • 705 m²
  • 219,86 zł/m²

155 000 zł

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

HEBLER-W1 rozdrabniacz do nieforemnych odpadów 11 kW

HEBLER-W1 rozdrabniacz do nieforemnych odpadów 11 kW

HEBLER-W1 jest maszyną służącą do rozdrabniania nieforemnych odpadów pochodzących głównie ze stolarni, zakładów produkujących palety, elementy mebli drewnianych oraz tartaków. Jest to maszyna zbudowana na zasadzie strugarki.

75 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 12:14

Przesuwna hydraulicznie kosiarka bijakowa, mulcher 195 cm, min 50 kM

Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 195 cm niemieckiej marki JANSEN Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp.

13 000 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 12:36

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Działka rolna na terenie gminy Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka rolna o powierzchni 1,186 ha usytuowana na terenie gminy Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Taśma bitumiczna - Kupno

Taśma bitumiczna - Kupno

Samoprzylepna taśma dekarstwa wykonana z modyfikowanego bitumu. Stanowi barierę dla wody z opadów atmosferycznych. Taśma jest odporna na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV, oraz na procesy starzenia. Taśma świetnie sprawdza się w...

6 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 15:19

Ogrodzenia aluminiowe - Model Line - Euro Fences Polski producent

Model Line to nowoczesne ogrodzenie aluminiowe. Wykonane z profili aluminiowych 30 x 30 mm

1 135 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 09:28

Garaż 8x6 PIR 10 brama 2.0m

Garaż 8x6 PIR 10 brama 2.0m

Specyfikacja Wymiary: Szerokość: 8m Długość 6m Typ dachu: dwuspadowy Wysokość ściany: 2,30m Wysokość

  • 48 m²
  • 1 164,58 zł/m²
  • Blaszany

55 900 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 10:40

Spawacz MAG Niemcy

Spawacz MAG Niemcy

Spawacz MAG Niemcy Wymagania: Niemiecki B2 (2,5) Prawo jazdy i samochód wymagane Doświadczenie Umiej

  • Niemcy
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 08:09

Praca Niemcy – pakowanie odzieży damskiej | Start 6 czerwca | Eisenach

Praca Niemcy – pakowanie odzieży damskiej | Start 6 czerwca

Odświeżone 18.05.2026 o 08:11

Sortowanie Paczek - Niemcy okolice Frankfurt nad Menem również dla pa

Sortowanie Paczek - Niemcy okolice Frankfurt nad Menem również dla par Poszukujemy pracowników do so

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 08:15

Operator CNC - Tokarz - Frezer - Belgia

Operator CNC - Tokarz - Frezer - Belgia

Miejsce pracy: Belgia Branża: Obróbka metalu / CNC Zakres obowiązków: - Toczenie CNC: obsługa tokare

Odświeżone 18.05.2026 o 08:18

Holandia - Pracownik produkcji sera (pakowanie i kontrola jakości)

Szukasz pracy w nowoczesnej firmie z branży spożywczej, gdzie panuje rodzinna atmosfera i stabilne w

Odświeżone 18.05.2026 o 08:38

Holandia - Trybowacz mięsa - od zaraz

Holandia - Trybowacz mięsa - od zaraz

Lokalizacja: Olst/Apeldoorn - Holandia Start: możliwy od zaraz Opis stanowiska: Dla naszego klienta

Odświeżone 18.05.2026 o 08:43

Pracownik produkcji pakowanie warzyw i przygotowanie sałatek- Holandia