Kategorie ogłoszeń

Kategorie

mieszkanie radymno

Znalezionych ogłoszeń: 104
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Korczowa|Działka budowlana|38,34a| Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi

Działka budowlana 38,34 a – Korczowa, gmina Radymno. Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi gminnej | Blis

  • Budowlana
  • 3834 m²
  • 31,30 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Duża działka 18,4 ar | PEŁNE UZBROJENIE |Skołoszów k. Radymna

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna i przestronna działka o powierzchni 18,4 ara w miejscowości Skołosz

  • Budowlana
  • 1840 m²
  • 59,78 zł/m²

110 000 zł

Dodane 20.04.2026 o 10:54

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

  • 47,60 m²
  • 3 886,55 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Pozostałe

185 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w sercu Jarosławia – idealne dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe, fun

  • 55 m²
  • 7 272,73 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1970 r.

400 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 08:10

Sprzedam działkę
Promowane
Pilne

Sprzedam działkę

Na sprzedaż działka o powierzchni 13.95 ar oznaczona numerem 1091/3 położona w miejscowości Skołoszó

  • Budowlana
  • 1395 m²
  • 93,19 zł/m²

130 000 zł do negocjacji

Dodane 11.05.2026 o 07:36

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam działki w DUŃKOWICACH

Sprzedam 7 działek budowlanych w miejscowości Duńkowice gm. Radymno Przy drodze krajowej nr 94, dojazd do Radymna zajmuje około 5 minut. Każda działka ma około 11 arów. Do działek przynależy wewnętrzna droga 1106/2. W sąsiedztwie budują się nowe...

4 000 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 10:10

Do wynajęcia murowane magazyny Moszczany/Wietlnin III k. Jarosławia

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami w Jarosławiu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu murowanych magazynów o pow. 2415 m2. Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości Moszczany – Wietlin III. przy drodze asfaltowej na dział

3,33 zł netto/m2 /miesięcznie

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Składnica Części Zamiennych Rolnik w Rokietnicy

Składnica Części Zamiennych Rolnik w Rokietnicy

Części do ciągników i maszyn rolniczych685, 37-562 RokietnicaZa stadionem w Rokietnicy

Odświeżone 08.05.2026 o 06:44

Działka o powierzchni 49,95 ara- CHOTYNIEC

Działka o powierzchni 49,95 ara- CHOTYNIEC

Działka jest zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni ok. 105 m2

149 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:52

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego oraz rowerów każdego typu. Jeśli nie

Odświeżone 05.05.2026 o 09:08

os. Armii Krajowej | widok na park | 60,7 m² | 3 pokoje | balkon

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na os. Armii Krajowej w Jarosławi

  • 60,70 m²
  • 5 848,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1980 r.

355 000 zł

Dodane 06.05.2026 o 23:49

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

ogłoszenia 1 do 20
123»