Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Renata Niemiec

na Jaroslawiak.pl od wrzesień 2022
Ogłoszeń: 56
Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Dom do własnej aranżacji! Zapraszamy zainteresowane osoby.

  • 150 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

620 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 10:47

Radawa - domek na 6 arowej działce

Radawa - domek na 6 arowej działce

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Radawa

  • 30 m²
  • 9 333,33 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

280 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 10:51

Działka budowlana - 9 arów - Rozbórz

Działka budowlana - 9 arów - Rozbórz

Położenie sprzedawanej działki jest jej niewątpliwym atutem, łatwym dojazdem do miasta Przeworsk ponieważ dojazd jest z ulicy Kopernika która łączy się z drogą krajową relacji Jarosław-Przeworsk.

83 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Mieszkanie bezczynszowe, po remoncie - PARTER

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

  • 47,60 m²
  • 3 886,55 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Pozostałe

185 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

Lokal - Jarosław- parter - 98 m2

To doskonała okazja, by stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do prowadzenia działalności.

  • 98 m²
  • 6 714,29 zł/m²
  • Biuro

658 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Działka z WZ- Ożańsk - pow. 1,13 ha

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • Rolno-budowlana
  • 11300 m²
  • 13,19 zł/m²

149 000 zł do negocjacji

Dodane 29.04.2026 o 13:20

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń !

  • Budowlana
  • 987 m²
  • 221,88 zł/m²

219 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:31

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

Mieszkanie gotowe do zamieszkania- Jarosław

• 37,99 m²
  • 8 660,17 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

329 000 zł

Dodane 21.04.2026 o 14:26

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Działka na sprzedaż – idealna inwestycja -JAROSŁAW

Oferujemy Państwu działkę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, idealnie zlokalizowaną w Jarosławiu.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:50

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Niemiec Nieruchomości Renata Niemiec

Chcesz szybko i profesjonalnie sprzedać dom, mieszkanie lub działkę? Oferujemy naszym klientom profe

Odświeżone 20.04.2026 o 19:50

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Przeworsku przy ul. Kopernika.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału.

253 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Działka - MIĘKISZ NOWY 13,21 ara

Działka - MIĘKISZ NOWY 13,21 ara

Działka o płaskim ukształtowaniu terenu i regularnym kształcie, przypominająca prostokąt. Dzięki regularnemu kształtowi działki oraz braku istotnych przeszkód terenowych, planowanie budowy domu na niej będzie stosunkowo proste i efektywne. Z uwagi...