Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 143711

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w pięknym miejscu Radawa

575 000 zł do negocjacji

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 105 m²
  • Cena za m² 5 476,19 zł/m²
  • Powierzchnia działki 16000 m²
  • Liczba pokoi 4 pokoje
  • Rodzaj zabudowy Letniskowy
  • Rok budowy 1997 r.
  • Technika budowy Pustak
  • Liczba kondygnacji Jednopiętrowy
  • Stan wykończenia Do odświeżenia
  • Ogrzewanie Węglowe
  • Forma kuchni Oddzielna kuchnia
  • Umeblowany Tak
  • Dodatkowe informacje Taras, Garaż, Kominek, Piwnica, Poddasze użytkowe, Strych

Opis

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem.

Duża działka 16a, całkowicie ogrodzona, która daje możliwości rozbudowy.

Dom posiada kominek oraz centralne ogrzewanie. Można w nim mieszkac caly rok, w gminie figuruje jako dom mieszkalny, dzięki czemu zwolniony jest z podatku od nieruchomości.

W przypadku domow letniskowych podatek jest wysoki.

Dom jest ocieplony 10cm styropianu, drzwi antywłamaniowe. W kuchni i łazience płytki i panele szklane.

Większość wyposażenia domu zostawiam.

Na działce znajduje się również garaz oraz pomieszczenie gospodarcze.

Polecam 🙂

odsłon: 199
Radawa
Osoba kontaktowa

Renata

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od marzec 2026
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość