Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 128753

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Opis

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż drewniany wolnostojący dom położony w miejscowości Wólka Pełkińska gm. Jarosław.

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany budynek o pow. 35 m2 z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, wybudowany w grudniu 2022 roku z drewna świerkowego (belki 10x10), posadowiony na działce o pow. 14 ar.

Prezentowana nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym zamkniętym: okna PCV, dach kryty blachodachówką, brak ścianek działowych, wypuszczone rury pod media.

Na parterze budynku w projekcie przewidziany jest salon z aneksem kuchennym i łazienka, zaś na poddaszu sypialnia, jedna duża bądź dwie mniejsze.

Na działce znajduje się woda ze studni głębinowej oraz ekologiczna oczyszczalnia, brak gazu i prądu. Istnieje możliwość podłączenia prądu ze słupa średniego napięcia, który mieści się na działce.

Zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja, dom położony jest w otoczeniu lasu, brak sąsiadów. Idealny dla osób lubiących ciszę, spokój oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Działka nieogrodzona, dojazd drogą nieutwardzoną.

Cena ofertowa nieruchomości wynosi: 210 000 zł.

Miejscowość Wólka Pełkińska położona jest w odległości 13 km zarówno od Jarosławia, jak i Przeworska.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 16 621 74 16

odsłon: 1532
Jarosław
Osoba kontaktowa

Janina Kluz

Firma
na Jaroslawiak.pl od marzec 2011

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta
Biuro Nieruchomości Jarosław

ul. Jana Pawła II 15A, 37-500 Jarosław

37-500 Jarosław

xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane wczoraj o 16:15

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 14:50

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31