Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 141736

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Dom z przytulnym wnętrzem

650 000 zł

Szczegóły

  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia 170 m²
  • Cena za m² 3 823,53 zł/m²
  • Powierzchnia działki 397 m²
  • Liczba pokoi 4 pokoje
  • Rodzaj zabudowy Dom wolnostojący
  • Rok budowy 1983 r.
  • Liczba kondygnacji Jednopiętrowy
  • Stan wykończenia Do zamieszkania
  • Ogrzewanie Gazowe
  • Forma kuchni Oddzielna kuchnia
  • Dodatkowe informacje Balkon, Garaż, Piwnica

Opis

Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ

Dom o trzech kondygnacjach (piwnica 50 m2, parter 60 m2, piętro 60 m2) oferuje funkcjonalną i przestronną powierzchnię. Parter, stanowi część dzienną domu z salonem, oddzielną kuchnią i toaletą. Na piętrze znajdują się 3 ustawne pokoje oraz łazienka. Piwnica to cześć gospodarcza z: pralnią, garażem, kotłownią oraz pomieszczeniami gospodarczymi.

Wnętrze domu jest przytulne i ciepłe. Jest to zasługa drewnianych podłóg oraz drewnianych drzwi w całym domu, które dodają uroku i niepowtarzalnego charakteru

Stan techniczny

Nieruchomość przeszła kluczowe modernizacje, które gwarantują komfort i niższe koszty eksploatacji. Budynek jest ocieplony, posiada nowy, w całości wymieniony dach. W 2022 roku zainstalowano nowy, dwufunkcyjny piec gazowy. W budynku pozostał piec na paliwo stałe, zapewniający możliwość alternatywnego źródła ciepła.

Lokalizacja

Dom usytuowany jest na kameralnej, zagospodarowanej działce (3,97 ara), przy spokojnej ulicy Grochowskiej. Bliskość głównych arterii drogowych umożliwia szybkie przemieszczanie się po mieście i poza nie. Do Biedronki znajdującej się przy ul. Krakowskiej jest 600 metrów.

Jeśli szukasz domu, który ma duszę, jest gotowy do zamieszkania i położony w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie!