Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138116

Zakończone 31.05.2025

Działka pod Jaroslawiem blisko centrum

100 000 zł

Opis

Działka o powierzchni 7,52 ara – idealna pod dom jednorodzinny!

Działka w spokojnej i cichej okolicy, zlokalizowana pod Jarosławiem. Teren otoczony jest głównie domkami jednorodzinnymi, co zapewnia kameralną atmosferę i komfort życia.

Do działki prowadzi asfaltowa droga dojazdowa, co gwarantuje wygodny dostęp przez cały rok. Media (prąd, woda, gaz) znajdują się w bliskiej okolicy, co ułatwia proces uzbrojenia terenu.

Działka jest płaska, co stanowi dodatkowy atut przy planowaniu budowy i zagospodarowania przestrzeni.

Nieruchomość jest ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), co sprawia, że wydanie Warunków Zabudowy (WZ) to tylko formalność.

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła oraz inne udogodnienia, co czyni tę lokalizację doskonałą dla rodzin szukających swojego wymarzonego miejsca na budowę domu.

To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a jednocześnie dostęp do miejskich wygód!

Działka znajduje się w Szówsku, przy ul. Lubelskiej.

odsłon: 319
Jarosław
Osoba kontaktowa

Dominik

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od czerwiec 2019
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka pod rekreację, staw, zalesienie w miejscowości Chotylub powiat lubaczowski

Sprzedam działkę rekreacyjną,rolną,pod zalesienie,pod staw w miejscowości Chotylub

32 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Działka rolna w gminie Krasiczyn w powiecie przemyskim

Do sprzedania działka rolna/rekreacyjna znajdująca się na terenie gminy Krasiczyn w powiecie przemyskim.

149 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 24 ar znajdująca się w okolicy Radymna. Działka w kszt

  • Budowlana
  • 2400 m²
  • 181,25 zł/m²

435 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Do sprzedania działka budowlana 12,54ar w gminie Lubaczów

69 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka 23a - Tuczempy

Działka 23a - Tuczempy

Na sprzedaż działka nr 478/2 położona w miejscowości Tuczempy, gmina Jarosław, woj. podkarpackie.

  • Rolna
  • 2301 m²
  • 65,19 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Dodane 19.04.2026 o 19:27

Działka budowlana w gminie Fredropol powiat przemyski

Działka budowlana w gminie Fredropol powiat przemyski

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno- budowlana o pow. 49ar położona przy asfaltowej drodze na t

  • Budowlana
  • 4900 m²
  • 34,69 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną w miejscowości Makowisko

130 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka budowlana 10ar z mediami WZ Nielepkowice + projekt domu gratis

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 100 m². Działka ma wymiary 5000x2000 i jest dostępna z asfa

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 62 zł/m²

62 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.04.2026 o 20:12