Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 103332

Odświeżone wczoraj o 08:32

Działkka budowlana w gminie Wiązownica

50 000 zł

Opis

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana znajdujaca się na terenie gminy Wiązownica o powierzchni 15,88 a w kształcie prostokąta. Dojazd do działki ok. 100 m od drogi asfaltowej. Działka posiada wydane warunki zabudowy.Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, w sąsiedztwie budynek, może być również przeznaczona pod rekreacje. Niedaleko kościół, rzeka Lubaczówka (250 m od działki), lasy. W odległości 2 km od działki znajdują się zbiorniki wodne o powierzchni ok 6 ha. Teren płaski, równy. Kontakt: 691 871 939

odsłon: 1162
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa

Jarosław – działka budowlana z Warunkami Zabudowy, ul. Żwirowa. Powierzchnia 19,87 a (1987 m²), płas

  • Budowlana
  • 1987 m²
  • 55,36 zł/m²

110 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

• Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 17 ar Nielepkowice

• Budowlana
  • 1700 m²
  • 100 zł/m²

170 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Działka budowlana w gminie Lubaczów

Do sprzedania działka budowlana 13,26ar w gminie Lubaczów około 5km od Lubaczowa.

72 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o pow. 93 ar leżąca w jednej z miejscowości w powiecie przemyskim, gminie KRZYWCZA, na trasie Przemyśl - Domaradz. Działka w kształcie kwadratu o wym. około 90m x 125m, lekko pochyła, składająca się...

197 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Działka budowlana w gminie Krzywcza

Do sprzedania działka budowlana

55 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Działka budowlana w okolicy Radymna przy głównej drodze

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 24 ar znajdująca się w okolicy Radymna. Działka w kszt

  • Budowlana
  • 2400 m²
  • 181,25 zł/m²

435 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 41 ar, znajdująca się w Jarosławiu poza cen

265 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30