Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 137953

Zakończone 02.06.2025

MAKOWISKO - piękny dom w spokojnej okolicy -SPRZEDAM

1 290 000 zł

Opis

JAROSŁAW/ MAKOWISKO

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej części niewielkiej miejscowości koło Jarosławia.

Nieruchomość tą charakteryzuje bardzo dobry dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, bardzo dobry dojazd do obwodnicy miasta i autostrady A4.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 135 m2, całkowitej ok. 250 m2, wybudowany w 2015 roku w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego, docieplony 10 cm warstwą czarnego styropianu (typu organika).

Powierzchnia działki 5,61 ara.

Pokrycie dachu - blachodachówka w kolorze czarnym.

Fundamenty z izolacją przeciwwilgociową.

Ogrzewanie CO własne gazowe - piec gazowy Viessmann - bardzo ekonomiczny w użyciu.

Ciepła woda pobierana jest z bojlera gazowego Viessmann o pojemności 70 l.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach, kuchni i przedpokoju.

Podłogi w pokojach i na schodach wyłożone litą deską dębową lakierowaną.

Budynek w całości podpiwniczony w którym znajduje się kotłownia, pomieszkanie gospodarcze oraz duża pralnia z suszarnią.

Dom utrzymany w idealnym stanie technicznym ( gotowy do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych).

Działka ogrodzona na całości posesji, teren pięknie zagospodarowany - w ogrodzie dużo krzewów ozdobnych i kwiatów oraz szklarnia przeznaczona pod uprawę własnych ekologicznych warzyw.

Dom podpięty do pełnej sieci mediów tj. prąd , woda, gaz, kanalizacja.

Dodatkowo na działce utrzymana w stylu domu zabudowa garażowa z pomieszczeniem gospodarczym. Garaż wyposażony jest w wodę, siłę oraz system do podłączenia agregatu.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Dom składa się z dwóch kondygnacji: parteru i użytkowego poddasza.

PARTER: w skład parteru wchodzi: przestronny hall z klatką schodową, kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia z łazienką , osobne wc.

PODDASZE: w skład poddasza wchodzi : 3 sypialnie (z wyjściem na balkon) oraz łazienka z wc.

Strych w całości wykończony w którym znajduje się dodatkowa sypialnia.

LOKALIZACJA :

Spokojna i bezpieczna dzielnica domów jednorodzinnych. Niedaleko znajduje się sklep, kościół, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe i inne obiekty potrzebne do wygodnego życia.

WAŻNE INFORMACJE:

Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, dopracowany w każdym detalu, bardzo gustownie wykończony.

Polecam i zapraszam do obejrzenia.

Edyta Niezgoda-Gajdzik

kontakt : 538 399 959

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

odsłon: 191
Jarosław
Osoba kontaktowa

Edyta Niezgoda Gajdzik

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od marzec 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim,

307 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam Dom Drewniany

Sprzedam Dom Drewniany

Przedmiotem sprzedaży jest dom drewniany znajdujący się w miejscowości Tapin, gmina Rokietnica, powi

  • 65 m²
  • 3 061,54 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

199 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 10:17

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 16.04.2026 o 09:34

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane wczoraj o 16:15

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20