Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 93022

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

590 000 zł

Opis

Sprzedam atrakcyjny dom o powierzchni 230m2 na działce 3a położany w Jarosławiu.Blisko do centrum miasta około 3min spacerkiem,w pobliżu sklepy,szkoła,przedszkole,kościół.Dom posiada dwie kondygnacje z czego do każdej jest osobne wejście,więc jest możliwość zamieszkania oddzielnie dwóch rodzin.Na parterze znajduje się duży pokój,kuchnia,łazienka,kotłownia,spiżarka oraz wejście do piwnicy.Pierwsze piętro składa się z trzech pokoi,łazienki oraz wejścia na poddasz,na którym znajduje się pomieszczenie gospodarcze,strych i pokój. Dach pokryty blachą, okna PCV, docieplenie styropianem 6 cm. Dojazd do posesji drogą asfaltową,na podwórku kostka. Nieruchomość posiada wszystkie media tj;prąd,woda,gaz,siła,kanalizacja,telefon. Na parterze na podłodze panele w jednym pokoju i grzejniki aluminiowe. Na piętrze na podłogach panele, tylko w przedpokoju deski i grzejniki żeliwne. Zapraszam do oglądania. Kontakt 691 871 939.

odsłon: 10062
Jarosław
Osoba kontaktowa

KNC

Firma
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2020
xxx xxx xxx pokaż
Wyślij wiadomość

Podobne ogłoszenia

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane wczoraj o 16:15

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom z przytulnym wnętrzem

Dom z przytulnym wnętrzem

Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ. Dom o trzech kondygnacjach - 170 m2. Działka 3,97 ara.

  • 170 m²
  • 3 823,53 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1983 r.

650 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

To nie tylko kawałek ziemi – to przestrzeń do życia w zgodzie z naturą, weekendowego relaksu

359 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:53

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54