Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138141

Zakończone 02.06.2025

Sprzedam Domek Letniskowy Radawa Centrum

249 999 zł do negocjacji

Opis

Sprzedam Domek Letniskowy Całoroczny

Wybudowany w roku 2018. Domek na Działce 3 ary Całkowicie Ocieplony.

Przepiekna Okolica Kudryki. 3 min od Zalewu.

odsłon: 420
Radawa
Osoba kontaktowa

Bartosz

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od kwiecień 2025
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Na sprzedaż dom całoroczny w Radawie – cicha, zielona okolica otoczona lasami Lokalizacja: ul. Mołod

  • 72 m²
  • 8 125 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1997 r.

585 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:12

Radawa - domek na 6 arowej działce

Radawa - domek na 6 arowej działce

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Radawa

  • 30 m²
  • 9 333,33 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

280 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 10:51

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruch

  • 45 m²
  • 7 111,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2017 r.

320 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 09:13

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek

Całoroczny domek z bala 80 m² w Radawie – 10 arów, kominek, idealny pod wynajem krótkoterminowy

649 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 10:17

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z

  • 200 m²
  • 4 950 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

990 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

Sprzedam 2 domy w cenie 1 w centrum Jarosławia!

SPRZEDAM! 2 budynki mieszkalne w cenie 1 na 5,93-arowej działce (593m2), w zacisznym osiedlu domów j

  • 98 m²
  • 5 091,84 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 1973 r.

499 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 16:02

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20