Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 140588

Zakończone 14.10.2025

Sprzedam dom stan surowy otwarty Jarosław

435 000 zł do negocjacji

Opis

Mam do sprzedania Dom

101 m² parter plus 50m² działka 9 ar.

Dom położony jest pomiedzy ulica wodną a dojazdową w Jarosławiu cicha i spokojna okolica.

Dostępne przyłącza:

Gaz Woda Prąd

znajdują się w drodze przy działce

kanalizacja jest na działce.

Ogłoszenie Prywatne.

Cena do negocjacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

odsłon: 507
Jarosław
Osoba kontaktowa

Dawid

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od marzec 2022
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam Dom Drewniany

Sprzedam Dom Drewniany

Przedmiotem sprzedaży jest dom drewniany znajdujący się w miejscowości Tapin, gmina Rokietnica, powi

  • 65 m²
  • 3 061,54 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

199 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 10:17

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05