Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 132154

Zakończone 11.12.2025

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu. OBNIŻKA CENY!

180 000 zł

Opis

Działka budowlana w Jarosławiu ul. Burmistrza Jerzego Matusza o powierzchni 47,42 arów z dodatkową działką w cenie na ul. Stawki o powierzchni 5,55 ar.

OBNIŻKA CENY!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Jarosławiu ul. Burmistrza Jerzego Matusza dogodny dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość ma powierzchnię 47,42 arów / 4742 m2, jest nieogrodzona, płaska o kształcie zbliżonym do prostokąta mocno wydłużonym nieregularnym , przez działkę przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna 15kV. Działka nie leży na obszarze zagrożeń powodziowych, nie leży na terenach objętych ochroną przyrody oraz nie leży na terenach zagrożonych osuwiskami, natomiast działka przy ul. Stawki leży na obszarze zagrożeń powodziowych.

Media:

Bezpośrednio na działce nie znajdują się media. Woda, gaz i prąd (sieć niskiego napięcia) znajdują się na działkach sąsiadujących lub w drodze.

Położona w unikalnym miejscu, wokół cisza, idealne miejsce do ucieczki od miejskiego zgiełku. Świetne miejsce na Twój dom!

Nieruchomość leży na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu, który kwalifikuje ją jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej 7MN/U:

§ 15. Dla terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej oznaczonych na rysunku planu symbolami: (...) 7MN/U o powierzchni (ha) 1,91, ustala się:

1) przeznaczenie terenu:

a) podstawowe:

– zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,

– zabudowa mieszkaniowo-usługowa,

– zabudowa usługowa w tym handel detaliczny o powierzchni sprzedaży do 200 m2,

b) dopuszczalne:

– budynki gospodarcze i garażowe,

– obiekty małej architektury,

– drogi wewnętrzne i ciągi pieszo-jezdne,

– urządzenia, obiekty i sieci infrastruktury technicznej,

– małogabarytowa stacja transformatorowa z urządzeniami towarzyszącymi na terenach 3MN/U, 5MN/U, 6MN/U;

2) zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:

a) dopuszcza się przebudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejących lub będących w realizacji budynków, z zastrzeżeniem zakazu zmiany obrysu dla części budynków znajdujących się pomiędzy liniami zabudowy i liniami rozgraniczającymi dróg,

b) nieprzekraczalne linie zabudowy - zgodnie z rysunkiem planu,

c) minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50% powierzchni działki budowlanej,

d) maksymalna powierzchnia zabudowy - 40% powierzchni działki budowlanej,

e) forma architektoniczna budynków:

– liczba kondygnacji nadziemnych dla zabudowy podstawowej wymienionej w pkt 1 lit. a - nie większa niż dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym,

– maksymalna wysokość zabudowy podstawowej do głównej kalenicy dachu - 10 m liczona od poziomu terenu przy wejściu głównym,

– główna kalenica dachu równoległa lub prostopadła do frontu działki,

– dachy jedno, dwu lub wielospadowe, o kacie nachylenia połaci dachowych nie mniejszy niż 30º i nie większym niż 45º, przy czym główne połacie dachu budynku muszą mieć jednakowy spadek,

– dla budynków gospodarczych i garażowych dopuszcza się dachy płaskie,

– pokrycie dachu: dachówka, blacha, blachodachówka,

– elewacje w kolorach: białym, kremowym lub w naturalnych jasnych odcieniach beżu, brązu, żółci,

– dachy w barwach naturalnej dachówki ceramicznej, blachy cynkowej, szarości lub popielu,

f) maksymalna wysokość budynków gospodarczych i garażowych oraz obiektów małej architektury do głównej kalenicy dachu - 5 m,

g) maksymalna wysokość małogabarytowej stacji transformatorowej 2,5 m - liczona od poziomu terenu do najwyższego punktu dachu,

h) wskaźnik intensywności zabudowy min. 0,2 max. 0,6;

j) na terenie 5MN/U obejmuje się ochroną konserwatorską 1 stanowisko archeologiczne nr 146/AZP 103-83/139 zgodnie z § 7 pkt 1;

3) dostępność komunikacyjna dla terenów: (...), 7MN/U z drogi 1KDL i poprzez drogi 9KDW, 10KDW do drogi publicznej 1KDL, 8MN/U z drogi 1KDL i poprzez drogi 12KDW, 13KDW i ul. Dolnoleżajskiej, Brodowicze poza obszarem planu;

4) zapewnienie miejsc parkingowych zgodnie z § 10 pkt 2 lit. a, b uchwały;

5) zasady obsługi w zakresie infrastruktury technicznej - zgodnie z § 11 uchwały.

W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych oraz pola uprawne, w pobliżu: szkoła, kościół.

Możliwość niewielkiej negocjacji ceny!

Sprzedawana nieruchomość ma również bardzo dobre usytuowanie pod względem komunikacyjnym, łatwość dojazdu do centrum miasta jak i obwodnicy Jarosławia.

Agent prowadzący to zlecenie:

Renata Walewicz

tel. 604 890 398

email: nieruchomosci.walewicz@gmail.com

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.28226. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 636
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Walewicz

Firma
na Jaroslawiak.pl od październik 2017
Ogłoszenie zakończone

Foryś Nieruchomości sp. Jawna

Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 30 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 100 zł/m²

300 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Sprzedam działkę ul. Słoneczna

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko centrum. Nr.

  • Budowlana
  • 436 m²
  • 321,10 zł/m²

140 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 06:58

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

Sprzedam działkę Laszki

62 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam Działkę 20ar ul. Grodziszczanska Jarosław

Sprzedam nieruchomość, o łącznej powierzchni ok. 20ar, która jest podzielona na 2 działki z warunkam

16 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 05:44

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 280 zł/m²

367 080 zł

Dodane 02.05.2026 o 13:07