Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 133441

Zakończone 03.09.2025

Sprzedam parterowy dom w Zabłotcach/Jarosław OBNIŻKA CENY!

255 000 zł

Opis

Do sprzedania dom wolnostojący parterowy o powierzchni 63 m2 położony we wsi Zabłotce (powiat jarosławski, gmina Radymno) oddalonej od najbliższego miasta Radymno 7 km, Jarosławia 19 km, Przemyśla 20 km.

Posadowiony na ślicznej prostokątnej 19 arowej (1905 m2) działce sąsiadującej z potokiem w malowniczej i spokojnej części wsi z zadbanym podwórkiem, drzewami i z miłym sąsiedztwem. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.

Dom wybudowany w latach 50-tych metodą tradycyjną z cegły, nieocieplony.

Dach pokryty blachą, okna częściowo wymienione na PCV.

Ogrzewanie z pieców kaflowych zaś ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Budynek częściowo podpiwniczony.

Na parterze znajduje się:

  • ganek - 6,50 m2
  • spiżarka - 2,60 m2
  • kuchnia - 7,40 m2
  • łazienka - 3,75 m2 (z wejściem na strych)
  • salon - 15,50 m2
  • pokój I – 16,15 m2
  • pokój II – 11,15 m2
  • strych

Obok domu znajduje się:

  • murowany budynek gospodarczy - dawna obora
  • drewniany budynek gospodarczy - stodoła
  • ziemianka
  • dwie studnie.

Dostępne media:

  • woda z sieci,
  • prąd + siła 380 V,
  • gaz,
  • kanalizacja - szambo (planowane zakończenie budowy kanalizacji w całej wsi to koniec października 2024r).

Zalety:

- dom położony w zacisznym miejscu z pięknymi widokami na pola,

- blisko głównej drogi dojazdowej,

- w niedalekim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Zapraszam, zadzwoń i umów się na spotkanie!

Cena do negocjacji!

Agent prowadzący to zlecenie:

licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami numer licencji 30892

Renata Walewicz

tel. 604 890 398

nieruchomości.walewicz@gmail.com

ul. Czarnieckiego 2

37-500 Jarosław

Możliwość obejrzenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic. 30892.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

odsłon: 2449
Jarosław
Osoba kontaktowa

Renata Walewicz

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od sierpień 2024
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Dom jednorodzinny szeregowy gmina Laszki

Do sprzedania wydzielona część budynku wielorodzinnego szeregowego (czworaki) o pow.94m2 do kapitaln

  • 94 m²
  • 382,98 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Szeregówka

36 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 14:50