Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138683

Zakończone 04.08.2025

Sprzedam pilnie działkę w Jarosławiu 34a

220 000 zł do negocjacji

Opis

Sprzedam pilnie działkę 34,26a. Obręb 5 przy ul. Elektrownianej w bardzo dobrej lokalizacji. Uzbrojona - woda, prąd, gaz, kanalizacja w trakcie. Cena za 1 ar 6500 zł. Do negocjacji.

odsłon: 304
Jarosław
Osoba kontaktowa

Jacek

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od maj 2014
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Korczowa|Działka budowlana|38,34a| Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi

Działka budowlana 38,34 a – Korczowa, gmina Radymno. Warunki Zabudowy | Zjazd z drogi gminnej | Blis

  • Budowlana
  • 3834 m²
  • 31,30 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO

Sprzedam działkę RODO ogródki działkowe Jarek ul Okrzei. Powierzchnia działki 383m2. Działka zagospo

  • Rekreacyjna
  • 383 m²
  • 32,64 zł/m²

12 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 09:16

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:16

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Działka pod zabudowę szeregową 40ar. w Jarosławiu

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Społecznej o powierzchni ok 40 ar. Dział

  • Inwestycyjna
  • 40000 m²
  • 13,75 zł/m²

550 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 07:41

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Działka budowlana, inwestycyjna w Jarosławiu 41 ar

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 41 ar, znajdująca się w Jarosławiu poza cen

265 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki budowlane w Jarosławiu

Do sprzedania działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni od 13 ar do 15 ar. Ce

  • Budowlana
  • 1300 m²
  • 6,54 zł/m²

8 500 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 08:17