Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 137161

Zakończone 12.07.2025

działka Pełkinie

30 000 zł do negocjacji

Opis

Sprzedam : Działka 29 ar. Pełkinie .Regularny krztałt.Droga dojazdowa .Do drogi asfaltowej 180m .W pobliżu nowe zabudowania .

odsłon: 428
Pełkinie
Osoba kontaktowa

Krzysztof

Firma
na Jaroslawiak.pl od grudzień 2013
Ogłoszenie zakończone

e-mobil.Krzysztof Gałasiewicz Mobilny Serwis Wulkanizacji
www.emobil-serwisopon.pl

Pełkinie 206

37-511 Wólka Pełkińska

Podobne ogłoszenia

Działka budowlana ze starym domem drewnianym na terenie gminy Przemyśl

Do sprzedaży działka budowlana o pow.5821m2 położona w gminie Przemyśl. Działka posiada warunki zabudowy. Na działce znajduje się stary dom oraz studnia. Z mediów posiada tylko prąd, jednakże w planie jest doprowadzenie gazu, wody oraz kanalizacji w...

76 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Duża działka 3 ha zabudowana budynkami gospodarczymi w Ryszkowej Woli

Ofertę sprzedaży stanowi duża działka o powierzchni około 3 ha zabudowana 4 budynkami gospodarczymi znajdująca się w Ryszkowej Woli gmina Wiązownica. 4 budynki o łacznej powierzchni ponad 2000 m2. Areał składa sie z dwóch działek. Na jednej (około...

1 160 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Okrzei o powierzchni ok 60 ar. Działka j

  • Inwestycyjna
  • 6000 m²
  • 133,33 zł/m²

800 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 09:40

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną

60 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka z możliwością zabudowy zagrodowej - 47arów

Działka z możliwością zabudowy zagrodowej - 47arów

Działka przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową – budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi

  • Rolno-budowlana
  • 4700 m²
  • 26,60 zł/m²

125 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Działka budowlana Jarosław

Działka budowlana Jarosław

Do sprzedania działka budowlana 6,18 ar w Jarosławiu, 3 km do centrum. Wymiary działki: szerokość 12

44 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Brak zdjęcia

działka rod

Działka rod z nowo wybudowanym domkiem drewnianym ocieplonym styropianem i wełną więc domek jest bar

  • ROD - Ogródek Działkowy
  • 300 m²
  • 76,67 zł/m²

23 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 11:42

Duża działka gmina Dubiecko

Duża działka gmina Dubiecko

Okazja, podkarpacie, gmina Dubiecko

81 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Działka 23a - Tuczempy

Działka 23a - Tuczempy

Na sprzedaż działka nr 478/2 położona w miejscowości Tuczempy, gmina Jarosław, woj. podkarpackie.

  • Rolna
  • 2301 m²
  • 65,19 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Dodane 19.04.2026 o 19:27

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15