Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Sprzedaż

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE mieszkanie Dębowe Zacisze 3 Jarosław

OSTATNIE MIESZKANIE w Inwestycji Dębowe Zacisze 3 w Jarosławiu przy ul. Szarych Szeregów ul. Szarych

  • 57,85 m²
  • 146,93 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

8 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Nowe BEZCZYNSZOWE mieszkania z ogródkami/ul. Kopystyńskiego Jarosław

ul. Kopystyńskiego Jarosław. Nowe mieszkania na kameralnym osiedlu w Jarosławiu już czekają na swoic

  • 67 m²
  • 6 955,22 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

466 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal mieszkalny NR 3 -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Prezentujemy wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,56 m², zlokalizowany n

  • 61,56 m²
  • 5 700 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

350 892 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Mieszkanie w centrum Radymna

Mieszkanie w centrum Radymna

ul. Rynek Radymno. mieszkanie o powierzchni 62,38 m², 3 pokoje, wykończone

  • 62,38 m²
  • 4 472,59 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

279 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 4 mieszkalny -piętro 1,

Mickiewicz Jarosław. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 89,99 m² z potencjałem do wykorzystan

  • 89,99 m²
  • 5 542,92 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

498 807 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław, Mickiewicza – na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, pa

Mickiewicz Jarosław. Na sprzedaż lokal użytkowy/mieszkalny nr 1, usytuowany na parterze zadbanej kam

  • 59,87 m²
  • 6 587,07 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

394 368 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż | parter

Do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 75,94 m², idealny pod działalność usługową, biuro, kancelarię lub

  • 75,94 m²
  • 6 400 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

486 016 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Jarosław, Mickiewicza –lokal NR 5 mieszkalny -poddasze

Mickiewicz Jarosław. Szukasz mieszkania z charakterem, ta oferta jest dla Ciebie! Lokal o powierzchn

  • 82,94 m²
  • 4 800 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

398 112 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Jarosław, Mickiewicza – kawalerka 48 m² | PODDASZE |-LOKAL NR 6

Na sprzedaż lokal nr 6 – 48,02 m² na PODDASZU kamienicy. Składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki. Re

  • 48,02 m²
  • 4 700 zł/m²
  • 1 pokój
  • Kamienica
  • 1903 r.

225 694 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Armii Krajowej Jarosław. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie, w spokojnej i z

  • 60,80 m²
  • 6 414,47 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

390 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Nowoczesny apartament w inwestycji Apartamenty za Parkiem/ Jarosław

Os. Piłsudskiego Jarosław. Nowoczesny, dwupoziomowy apartament 109 m² z dwoma tarasami, widokiem na

  • 109 m²
  • 9 165,14 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2018 r.

999 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Mieszkanie|Skarbowskiego| Jarosław| 62,75 m²|3 pokoje| balkon| 2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,75 m², położone w Jarosławiu w budynku z 2014 r

  • 62,75 m²
  • 7 490,04 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 2014 r.

470 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:50

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

4 pokoje na 62 m2 na 1 piętrze

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego rozkład - 4 oddzielne pokoje.

  • 62 m²
  • 5 806,45 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

360 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

BEZCZYNSZOWE mieszkanie  o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

BEZCZYNSZOWE mieszkanie o pow. 147,65 m2 - JAROSŁAW

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE! Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

749 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe - Dziewięcierz

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy.

70 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Przestronne mieszkanie - II piętro JAROSŁAW

Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację i dopasowanie przestrzeni

  • 47,63 m²
  • 6 088,60 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

ogłoszenia 26 do 42
12