Kategorie ogłoszeń

Kategorie

modna szafa sklep z odzieza uzywana

Znalezionych ogłoszeń: 235
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Yamaha Genos2 76-key, Yamaha Genos 76-Key, Yamaha Tyros5, Yamaha PSR-A5000, Yamaha PSR-SX900, Korg Pa5X, Korg Pa4X, Korg PA-1000

Yamaha Genos2 76-key, Yamaha Genos 76-Key, Yamaha Tyros5 , Yamaha PSR-A5000 , Yamaha PSR-SX900, Yamaha Montage 8 , Korg Pa5X, Korg Pa4X, Korg Pa3X, Korg PA-1000, Korg Kronos2 , Roland FANTOM-8 , Roland JUPITER-X , Nord Electro 6D , Nord Electro 5D,...

1 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 09:05

Mini koparka gąsienicowa MS-TE113 JSB - PL

Mini koparka gąsienicowa MS-TE113 JSB - PL

Mini koparka gąsienicowa MS-TE113 JSB Cena: 29 750 PLN netto – nie przegap tej okazji! Oferujemy Pań

29 750 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:03

Platforma Moodle + Sklep WooCommerce

Platforma Moodle + Sklep WooCommerce

Jak to działa? Cały proces sprzedaży i obsługi klienta odbywa się na WordPress zintegrowanym z moduł

5 500 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:28

PELLECIARKA KL120, wydajność 75-100 kg/h, silnik 4 kW

PELLECIARKA KL120, wydajność 75-100 kg/h, silnik 4 kW

Oferujemy fabrycznie nowe prasy granulujące (pelleciarki), zasilane silnikiem elektrycznym 3 kW.

4 500 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 12:15

Kawalerka w centrum Jarosławia| 23,9 m²| parter| balkon| piwnica

Matejki 1 Jarosław. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,90 m², położona na parterze murowanego bl

  • 23,90 m²
  • 7 531,38 zł/m²
  • 1 pokój
  • Blok
  • 1960 r.

180 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 16:55

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału.

253 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:25

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

Sprzedam działkę budowlaną 22 ar Nielepkowice

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

121 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

TUCZEMPY - działka o pow. 0,2378 m2

Tuczempy- działka objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

160 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Powierzchnie biurowe do wynajęcia, Jarosław, ul. Pruchnicka 6A

Oferujemy do wynajęcia 124 m² funkcjonalnej powierzchni biurowej zlokalizowanej na pierwszym piętrze

  • 124 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Biuro

5 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

Mieszkanie do wynajęcia w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania p

  • 80 m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica
  • Umeblowane

2 300 zł

Dodane 27.04.2026 o 14:00

Transport Przeprowadzki Wywóz Gabarytów Przeworsk i okolice

Transport Przeprowadzki Wywóz Gabarytów Przeworsk i okolice

RZEPROWADZKI , TRANSPORT, WYWÓZ GABARTYTÓW szybko, tanio, profesjonalnie Świadczymy usługi w zakresi

Odświeżone 19.05.2026 o 11:54

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Serwis elektronarzędzi – Parkside, Graphite, Dedra, Yato, Einhell inne

Serwis Parkside, Dedra, Graphite, Einhell, Yato, Neo, Verto, Geko, Marpol, Procraft, Bavaria, Wuber

79 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 09:25

Nowy apartament w sercu Jarosławia – ul. Szarych Szeregów 2

Nowy apartament w sercu Jarosławia – ul. Szarych Szeregów 2

ul. Szarych Szeregów 2, Jarosław. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 89 m²,

  • 89,30 m²
  • 7 698,77 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2024 r.

687 500 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:52

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

Uruchomienie sklepu internetowego dla każdego dużej czy małej firmy w SZOKUJĄCEJ CENIE zaczynającej się od 1500 zł. (brutto) ZWARIOWALIŚMY ? nie bo cena zależna jest od grafiki i dodatkowych wdrożeń pełne wykonanie sklepu grafika klasy biznes to...

1 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 06:33

Mini ładowarka przegubowa łamana MS-L116KN JSB - PL

Mini ładowarka przegubowa łamana MS-L116KN JSB - PL

Mini ładowarka kołowa przegubowa/łamana MS-L116KN JSB Cena: 35 500 PLN netto – nie przegap tej okazj

35 500 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 08:03

Weryfikator dokumentów (E-learning)

Weryfikator dokumentów (E-learning)

Opis: Podstawowymi celami szkolenia umożliwienie jego uczestnikom zdobycie unikalnej umiejętności ro

219 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:28

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Duża działka w gminie Krzywcza w powiecie przemyskim

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o pow. 93 ar leżąca w jednej z miejscowości w powiecie przemyskim, gminie KRZYWCZA, na trasie Przemyśl - Domaradz. Działka w kształcie kwadratu o wym. około 90m x 125m, lekko pochyła, składająca się...

197 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

ogłoszenia 181 do 200
«91011»