Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 913
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane wczoraj o 07:40

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku,

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku,

Sprzedam Renault Trafic Long z 2016 roku, wyposazony w niezawodny silnik 1.6 dCi.

39 500 zł do negocjacji

Dodane 19.04.2026 o 16:59

Brak zdjęcia

Sprzedam garaż blaszany na os. Kombatantów

Sprzedam garaż blaszany na osiedlu Kombatantów (3,5 x 6 m). Proszę o kontakt po godzinie 16:00

  • 21 m²
  • 1 190,48 zł/m²
  • Blaszany

25 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 13:59

Sprzedam deski szalunkowe 32mm

Sprzedam deski szalunkowe 32mm

Sprzedam deski szalunkowe 32mm po pierwszej budowie. Deski - około 11 m³, 800zł/m³.

800 zł

Dodane 21.04.2026 o 16:57

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich

Sprzedam 30 kg orzechów włoskich nie łuskanych z zbiorów jesien 2025r .

100 zł

Dodane 13.05.2026 o 20:14

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G 2001 r.

Sprzedam koła z Opla Astry II G - cena jedyne 399,00 zł za komplet

399 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 07:27

Tuczempy/Sprzedam działki z badaniami gruntu- Działki pod USŁUGI

Tuczempy . Sprzedam 54,56 arów działki na terenach USŁUGOWYCH ( jest MPZP) z wykonanymi badaniami gr

  • Inwestycyjna
  • 5456 m²
  • 128,67 zł/m²

702 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT

Sprzedam przemysłowe wentylatory promieniowe OWENT – 10 szt. Na sprzedaż 10 sztuk przemysłowych went

2 300 zł

Dodane 14.05.2026 o 10:50

sprzedam

sprzedam

witam,sprzedam skrzynie biegow star-200,autosan,skrzynia w pelni sprawna,kiedys byla zdemontowana od samochodu,lezy nie potrzebna,

1 700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 09:47

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia

Sprzedam krzeselko do karmienia z funkcją leżenia po posiłku i pasami bezpieczeństwa. Odpowiedni rów

50 zł

Dodane 27.04.2026 o 10:42

Sprzedam Opla Antarę
Promowane

Sprzedam Opla Antarę

Sprzedam zadbanego Opla Antarę z 2007 roku z silnikiem diesla 2,0 CDTI wersja Cosmo i napędem 4x4.

  • Opel
  • Antara
  • 2007 r.
  • 176 204 km
  • SUV
  • Diesel

19 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 11:55

Sprzedam dwa obrazy olejne

Sprzedam dwa obrazy olejne

Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm

2 200 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 18:18

Brak zdjęcia

Sprzedam las

Sprzedam Las mieszany w Pawłosiowie 31ar przeważa brzoza Zainteresowanych proszę kontakt

  • Rekreacyjna
  • 3100 m²
  • 11,29 zł/m²

35 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 07:33

Sprzedam miejsce parkingowe naziemne Skarbowskiego , Konfederacka
Promowane
Pilne

Sprzedam miejsce parkingowe własnościowe za szlabanem przy ulicy Konfederackiej ,posiadam akt notari

  • 15 m²
  • 1 200 zł/m²
  • Naziemne miejsce parkingowe

18 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 06:10

Brak zdjęcia

Sprzedam namiot imprezowy biały

Sprzedam namiot imprezowy - ekonomiczny biały 5 x 8 m.

1 650 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 08:59

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:23

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę 46,67ar Jarosław

99 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

ogłoszenia 321 do 340
«161718»