Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 928
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Mercedes-Benz A160 / W169 / DIESEL

Mercedes-Benz A160 / W169 / DIESEL

Sprzedam lub zamienię na tańszy samochód osobowy

  • Mercedes-Benz
  • A160 / W169 / DIESEL
  • 2004 r.
  • 241 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

10 900 zł do negocjacji

Dodane 28.04.2026 o 06:05

Volkswagen Passat B5 FL / 2.0MPI 115KM / VARIANT

Volkswagen Passat B5 FL / 2.0MPI 115KM / VARIANT

Sprzedam lub zamienię na tańszy osobowy

  • Volkswagen
  • Passat
  • 2003 r.
  • 236 000 km
  • Kombi
  • Benzyna

6 750 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 06:06

Škoda Octavia I FL / 1.6MPI / 102KM / B+LPG

Škoda Octavia I FL / 1.6MPI / 102KM / B+LPG

Sekwencyjny wtrysk gazu

  • Škoda
  • Octavia
  • 2007 r.
  • 227 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna + LPG

6 750 zł do negocjacji

Odświeżone 30.04.2026 o 13:51

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Renault Megane II / 1.6 16V / 115KM / ORYGINAŁ

Renault Megane II / 1.6 16V / 115KM / ORYGINAŁ

Sprzedam lub zamienię na Mercedes-Benz

  • Renault
  • Megane
  • 2003 r.
  • 195 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

7 700 zł do negocjacji

Odświeżone 30.04.2026 o 13:51

NISSAN NOTE / 1.5dCi / 90KM / MEGA Ekonomiczny!

NISSAN NOTE / 1.5dCi / 90KM / MEGA Ekonomiczny!

Ekonomiczny Turbo Diesel Intercooler

  • Nissan
  • Note
  • 2006 r.
  • 294 047 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 999 zł do negocjacji

Odświeżone 30.04.2026 o 13:51

Ford Focus II / 1.8TDCi / 115KM / Combi

Ford Focus II / 1.8TDCi / 115KM / Combi

Ekonomiczny silnik

  • Ford
  • Focus
  • 2005 r.
  • 199 000 km
  • Kombi
  • Diesel

6 400 zł do negocjacji

Dodane 08.05.2026 o 11:13

Mercedes-Benz C180 CDI / T204

Mercedes-Benz C180 CDI / T204

Sprzedam elegancki samochód o doskonałych proporcjach,. I odrobinie sportowej zadziorności ;-)

  • Mercedes-Benz
  • C180 CDI / T204
  • 2011 r.
  • 589 000 km
  • Kombi
  • Diesel

27 700 zł do negocjacji

Dodane 15.05.2026 o 05:57

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Automatic

  • Opel
  • Corsa D / 1.2
  • 2008 r.
  • 309 484 km
  • Hatchback
  • Benzyna

11 850 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:58

Renault Grand Scenic / 7-osobowy / DIESEL

Renault Grand Scenic / 7-osobowy / DIESEL

Sprzedam lub zamienię na Mercedes-Benz,

  • Renault
  • Grand Scenic
  • 2004 r.
  • 230 181 km
  • Minivan
  • Diesel

6 750 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:58

Škoda Fabia II / 1.4TDI / 80KM / Black Magic!

Škoda Fabia II / 1.4TDI / 80KM / Black Magic!

Ekonomiczny i dynamiczny Turbo Diesel Intercooler

  • Škoda
  • Fabia II TDI
  • 2007 r.
  • 259 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 400 zł do negocjacji

Odświeżone 23.04.2026 o 13:02

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Audi A6 QUATTRO / S-Line / 2.8 V6 210KM

Oryginał / świeżo przerejestrowany w Polsce

  • Audi
  • A6 Avant / 2.8
  • 2008 r.
  • 240 000 km
  • Kombi
  • Benzyna

26 800 zł do negocjacji

Odświeżone 15.05.2026 o 05:59

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Zapraszam na oględziny i jazdę testową

  • Renault
  • Clio
  • 2003 r.
  • 319 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

4 650 zł do negocjacji

Dodane 25.04.2026 o 14:53

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 10:24

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Firma FHU Sobkowiak oferuje najnowszej generacji innowacyjne hybrydowe piecokominki przeznaczone do

Odświeżone 16.05.2026 o 18:36

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Sprzedam dom parterowy stawiany 2000r.Dom posiada kuchnię ,pokój,ubikacja,kotłownia i piwnica.Na pię

  • 98 m²
  • 3 265,31 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2000 r.

320 000 zł do negocjacji

Dodane 16.05.2026 o 19:54

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

ogłoszenia 21 do 40
«123»