Dom w Cieszacinie Małym
EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne
- 110 m²
- 3 990,91 zł/m²
- 2 pokoje
- Dom wolnostojący
- 1970 r.
439 000 zł
Odświeżone 14.04.2026 o 15:57
ID: 144492
Dodane wczoraj o 13:43
765 000 zł do negocjacji
Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa.
Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lubenia, w otoczeniu zieleni i panoramicznych widoków, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. To propozycja dla osób, które szukają harmonii między naturą a wygodą miasta, a jednocześnie chcą mieć wpływ na finalny charakter swojego domu.
Budynek o powierzchni użytkowej 177,3 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności.
Dom znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje przyszłym właścicielom możliwość stworzenia wnętrz w pełni dopasowanych do własnych potrzeb i stylu życia.
Solidna konstrukcja z pustaka ceramicznego czerwonego, dach pokryty blachodachówką, zamontowane okna, drzwi wejściowe oraz brama garażowa – to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa na lata.
Przemyślany układ przestrzeni
Parter – 102,6 m²
Parter domu stanowi wygodną strefę dzienną i prywatną:
przestronny salon z możliwością wyjścia na taras,
kuchnia z miejscem na jadalnię,
sypialnia (idealna jako pokój gościnny lub gabinet),
łazienka,
wiatrołap i komunikacja,
garaż,
kotłownia.
Poddasze użytkowe – 74,7 m²
Poddasze to komfortowa strefa nocna:
trzy sypialnie, każda z własną garderobą,
łazienka,
pralnia.
Taki układ zapewnia prywatność domownikom i komfort codziennego życia, nawet dla dużej rodziny.
Działka i lokalizacja
Dom usytuowany jest na widokowej działce o powierzchni 10 arów, w spokojnej, prestiżowej części Lubeni. Lokalizacja oferuje ciszę, przestrzeń i piękne widoki, a jednocześnie szybki dostęp do Rzeszowa.