Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 672
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Stroik nagrobny - wianek

Stroik nagrobny - wianek

Sprzedam stroiki- wianek. Producent - DOREX UL. LUBELSKA 42A/I piętro 35-233 Rzeszów

Odświeżone 26.04.2026 o 11:30

Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi

Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi

Sprzedam samochód marki Peugeot 308 z silnikiem 1.6 HDi.

  • Peugeot
  • 308
  • 2010 r.
  • 270 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 16:59

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Volkswagen Passat B6 / 2.0TDI / 140KM

Volkswagen Passat B6 / 2.0TDI / 140KM

Ekonomiczny & dynamiczny

  • Volkswagen
  • Passat b6 Combi /
  • 2006 r.
  • 275 000 km
  • Kombi
  • Diesel

10 500 zł do negocjacji

Odświeżone 28.04.2026 o 06:03

Samochód Skoda Octavia 1.6 TDI rok produkcji 2012

Samochód Skoda Octavia 1.6 TDI rok produkcji 2012

Sprzedam samochód Skoda Octavia 1.6 TDI, r.p 2012,przebieg 184tyś.dobry stan od osoby prywatnej,

  • Škoda
  • Octavia
  • 2012 r.
  • 184 000 km
  • Kombi
  • Diesel

19 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 07:06

Expres Philips Latte Go 4300

Expres Philips Latte Go 4300

Sprzedam expres do kawy Philips Latte Go 4300. Urządzenie kompletne i sprawne w oryginalnym pudełku

999 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 20:05

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone wczoraj o 08:32

Sprzedam

Sprzedam

Mam do sprzedania ławo stół z półką ława rozsuwana wysokość regulowana ława w bardzo dobrym stanie n

200 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 12:32

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Okrzei o powierzchni ok 60 ar. Działka j

  • Inwestycyjna
  • 6000 m²
  • 133,33 zł/m²

800 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 09:40

Wózek X lander

Wózek X lander

Sprzedam wózek spacerowy X lander wraz ze wszystkim akcesoriami. Stan bardzo dobry.

450 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Peugeot 306 / 1.4 benzyna

Peugeot 306 / 1.4 benzyna

Zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną

  • Peugeot
  • 306
  • 1999 r.
  • 307 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

3 300 zł do negocjacji

Dodane 06.05.2026 o 14:05

Rower młodzieżowy dla dziewczynki, SPRICK, koła 24

Rower młodzieżowy dla dziewczynki, SPRICK, koła 24

Sprzedam rower młodzieżowy dla dziewczynki Rower jest w stanie idealnym; służył jako drugi rower u d

400 zł

Dodane 12.05.2026 o 01:27

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam dom100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią ,garaż ,strych, działka 6a.

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 13:08

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 14:50

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane wczoraj o 16:15

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

ogłoszenia 461 do 480
«232425»