Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 915
PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 17.05.2026 o 07:30

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane wczoraj o 07:40

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone wczoraj o 10:39

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy – Jarosław - świetna lokalizacja

Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Jarosławiu.

  • 150 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

9 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1500 m²
  • 150 zł/m²

225 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:16

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko

  • Budowlana
  • 18,90 m²
  • 8 000 zł/m²

151 200 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 247,90 zł/m²

325 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

• Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Myszka Minnie

Myszka Minnie

Sprzedam dużą myszkę Minnie Stan bardzo dobry Wystarczy tylko odświeżyć Odbiór osobisty w Jarosławiu

40 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Ławo-stół.

Ławo-stół.

Sprzedam ławo-stół biały w bardzo dobrym stanie. Wysokość jest regulowana, na zdjęciach jest lekko p

390 zł do negocjacji

Dodane 13.05.2026 o 08:22

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Działka inwestycyjna 60 ar. Jarosław ( Rezerwacja)

Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Jarosławiu przy ul.Okrzei o powierzchni ok 60 ar. Działka j

  • Inwestycyjna
  • 6000 m²
  • 133,33 zł/m²

800 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 09:40

Stoliczek interaktywny Smily Play

Stoliczek interaktywny Smily Play

Sprzedam interaktywny stoliczek edukacyjny . Stan bardzo dobry . Świeci, gra . Odbiór osobisty w Jar

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

ogłoszenia 481 do 500
«242526»