Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 914
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane wczoraj o 07:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 17.05.2026 o 07:30

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Działka budowlana 45,8 a ul. 3-go Maja

Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu objętą MPZP-Morawska Północ, (pod zabudowę przemysłową -prod

  • Budowlana
  • 4582 m²
  • 150 zł/m²

687 300 zł

Dodane 22.04.2026 o 12:47

Działka budowlana Jarosław

Działka budowlana Jarosław

Sprzedam działki budowlane w Jarosławiu ul.Dojazdowa WZ w trakcie wyrabiania. 9 działek o pow. od 8a

  • Budowlana
  • 800 m²
  • 125 zł/m²

100 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 23:24

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,56 ar Manasterz gm. Wiązownica

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 4 dział

47 800 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

Sprzedam działki budowlane w Koniaczowie

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 3 dział

  • Budowlana
  • 1042 m²
  • 119,96 zł/m²

125 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 12:41

Sprzedam działkę o pow. 1,1741 ha Rudka k.Sieniawy

Sprzedam działkę o pow. 1,1741 ha Rudka k.Sieniawy

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o po

  • Rolno-budowlana
  • 11741 m²
  • 25,47 zł/m²

299 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje 60m², Radymno (Jarosław blisko)

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², na czwartym piętrze. Radymno os. Jagiełły

  • 60 m²
  • 4 983,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok
  • 1990 r.

299 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 07:50

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 56 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 56 m2 położonego w Jarosławiu. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w IV piętrowym bloku, składa się z: salonu z...

364 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Łyżwy

Łyżwy

Sprzedam łyżwy, stan bardzo dobry. Rozmiar 36, długość wkładki 23,4. Kolor biały. Delikatne ślady uż

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną w miejscowości Makowisko

130 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie 63 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży (lub zamia

369 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Maskotka myszka Minnie duża

Maskotka myszka Minnie duża

Witam Sprzedam dużą myszkę Minnie około 50 cm Stan bardzo dobry odbiór osobisty w Jarosławiu

40 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Działka rolno-rekreacyjno-leśna w Makowisku

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjno-leśną

60 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam Volvo V50

Sprzedam Volvo V50

Auto na chwile obecną w 100% sprawne nie wymagające wkład . Serwisowane na bieżąco klimatyzacja spra

  • Volvo
  • V50
  • 2010 r.
  • 278 250 km
  • Kombi
  • Diesel

13 200 zł do negocjacji

Dodane 20.04.2026 o 15:22

Zabawki

Zabawki

Sprzedam zabawki ośmiorniczka , słonik i żyrafka która świeci i gra . Wszystko sprawne . Odbiór osobisty w Jarosławiu.

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Sprzedam mieszkanie w Jarosławiu

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy – Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz ni

  • 110 m²
  • 2 709,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

298 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:34

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Kostka interaktywna

Kostka interaktywna

Sprzedam kostkę interaktywną dla dziecka . Stan bardzo dobry . Wszystkie elementy sprawne. Odbiór os

65 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Sprzedam Dawną spółdzielnie z Ogromnym Potencjałem

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Mięk

1 597 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 14:38

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Myszka Minnie

Myszka Minnie

Sprzedam dużą myszkę Minnie Stan bardzo dobry Wystarczy tylko odświeżyć Odbiór osobisty w Jarosławiu

40 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

ogłoszenia 501 do 520
«252627»