Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 946
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Działka 107 ar w Jarosławiu

Działka 107 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę o powierzchni 107ar (65 m szerokości i 160 m długości) znajdującą sie w Jarosławiu

1 200 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży budynku miesz

275 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

Sprzedam działkę Laszki

62 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Jarosław – mieszkanie w sercu Rynku |Plac Św. Michała. Jarosław.

Plac Św. Michała. Jarosław. Sprzedam 71 m², 4 pokoje, po remoncie, II piętro – idealne do zamieszkan

  • 71 m²
  • 6 323,94 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica
  • 1900 r.

449 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

Sprzedam działki w Radawie przy ul. św. Anny

ul. Św. Anny Radawa. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w jednej z najbardziej ceniony

  • Budowlana
  • 481 m²
  • 278,59 zł/m²

134 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 09:54

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę 13,11 ar w Jarosławiu

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jar

  • Budowlana
  • 1311 m²
  • 247,90 zł/m²

325 000 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 13:07

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Sprzedam Piękna Działkę w Surochowie

Biuro Novero Nieruchomości prezentuje Państwu doskonałą nieruchomość na wymarzony dom w Surochowie (

  • Budowlana
  • 2626 m²
  • 39,03 zł/m²

102 492 zł

Odświeżone wczoraj o 11:33

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki

Sprzedam działkę o pow. 64 ar w Czerniawce gmina Laszki.

79 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9 ar Szówsko k.Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 900 m²
  • 90 zł/m²

81 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Sprzedam działkę budowlano- inwestycyjną w Surochowie

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży d

  • Budowlana
  • 16800 m²
  • 41,67 zł/m²

700 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

ogłoszenia 521 do 540
«262728»