Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Renault Clio II / 1.2 16V 75KM / 5-drzwi

Zapraszam na oględziny i jazdę testową

  • Renault
  • Clio
  • 2003 r.
  • 319 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

4 650 zł do negocjacji

Dodane 25.04.2026 o 14:53

Łyżwy

Łyżwy

Sprzedam łyżwy, stan bardzo dobry. Rozmiar 36, długość wkładki 23,4. Kolor biały. Delikatne ślady uż

70 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:05

Renault Espace 4

Renault Espace 4

Sprzedam Renault Espace 4. Silnik 2.2. , przebieg 318 tys.

  • Renault
  • Espace
  • 2006 r.
  • 318 000 km
  • Minivan
  • Diesel

4 900 zł do negocjacji

Dodane 07.05.2026 o 13:54

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe

Sprzedam żaluzje bambusowe , nowe, nie montowane /zdjęcie poglądowe/ Całkowite wymiary / cm / 47,5 x

500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:11

wyrzynarka do drzewa Black Decker 520

wyrzynarka do drzewa Black Decker 520

sprzedam wyrzynarkę do drzewa firmy Black Decker 520 używana stan bardzo dobry sprzęt utrzymany i za

260 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 07:58

sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

mieszkanie 3 pokojowe, z osobną kuchnią, łazienką, toaletą i korytarzem 60m2 II piętro os. Pułaskieg

  • 60 m²
  • 7 166,67 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

430 000 zł do negocjacji

Dodane 15.04.2026 o 19:41

Sprzedam kombajn zbożowy Claas mercator 75

Sprzedam kombajn zbożowy Claas mercator 75

Witam, mam na sprzedaż kombajn zbożowy Claas Mercator 75, Po więcej informacji proszę o kontakt tele

10 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 08:03

Sprzedam nowy komputer tablet 11,6"2w1

Sprzedam nowy komputer tablet 11,6"2w1

Do sprzedania mam komputer i tablet dwa w jednym 11,6" ekran dotykowy folia na ekranie win 10 l

350 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 10:47

Citroën C4 1.2 110KM 2017r ze Szwajcarii Rej PL 2 kplKół Zamiana Sanok

Marka Citroën Model C4 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2017 Rok produkcji 20

  • Citroën
  • C4
  • 2017 r.
  • 195 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

22 500 zł

Odświeżone 05.05.2026 o 09:03

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 08:32

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Volvo V40 1,6 T3 150KM 2012r Manual Kamera 2 kpl kół FV Zamiana Sanok

Marka Volvo Model S60 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2014 Rok produkcji 201

  • Volvo
  • V40
  • 2012 r.
  • 266 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

37 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:39

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Witam Sprzedam samochód: FIAT BRAVO II z 2007 roku. Auto wyposażone w silnik diesla o pojemności 1.9

  • Fiat
  • Bravo
  • 2007 r.
  • 250 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 800 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 08:11

Felgi

Felgi

Sprzedam felgi aluminiowe 15 (6.0Jx15H2) z oponami letnimi 195/60R15 88H. Odbiór osobisty. Koła z To

Odświeżone 11.05.2026 o 18:33

Sprzedam krzesła i pufy

Sprzedam krzesła i pufy

Dwa krzesła z oparciami i dwie pufy o wysokości 43 cm. Na jednym krześle niewielka plama. Nogi antyc

150 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 06:30

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Maskotka myszka Minnie duża

Maskotka myszka Minnie duża

Witam Sprzedam dużą myszkę Minnie około 50 cm Stan bardzo dobry odbiór osobisty w Jarosławiu

40 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam FSO Lanos

Sprzedam FSO Lanos

Ładny, zadbany FSO Lanos 1,6 SI sedan, benzyna - 106 kM. Zwinny i szybki - sprawdzone. Łatwy do park

  • Fiat
  • Lanos
  • 2006 r.
  • 186 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

4 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 18:23

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:01

ogłoszenia 561 do 580
«282930»