Kategorie ogłoszeń

Kategorie

domek radawa

Znalezionych ogłoszeń: 42
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Atrakcyjna działka w Czerwonej Woli - 53 ary

Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału.

253 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

-

Odświeżone wczoraj o 10:49

Działka budowlana z wz

Działka budowlana z wz

Działka budowlana w Manasterzu 17a.

  • Budowlana
  • 1700 m²
  • 52,94 zł/m²

90 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 08:08

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działka 10 ar na sprzedaż Radawa

Działki budowlane 10ar w Radawie - dzielnica Wielka Łąka

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 250 zł/m²

250 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 18:04

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Usługi transportowe, wywrotka, wywóz, gruz, wapno, kruszywa, kliniec, piasek, żwir, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Przeworsk.

Witam. Jesteśmy lokalną firmą świadczącą usługi transportowe samochodami ciężarowymi. Posiadamy zarówno wywrotki 3-osiowe jak i ciągniki siodłowe z naczepami. Świadczymy takie usługi jak wywóz ziemi, gruzu, dostawy kruszywa łamanego na...

1 zł

Odświeżone wczoraj o 10:49

Żwir, pospółka, podsypka, piasek zasypowy, otoczak, kamień, okrągły, kruszywo Drogowe, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno.

Odświeżone wczoraj o 10:49

Tłuczeń, kliniec, kamień łamany, kamień drogowy, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Dubiecko, Sieniawa.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego.

Odświeżone wczoraj o 10:49

Piasek zasypowy, żwir, pospółka, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno, Dubiecko, Krzywcza, Kańczuga, Rokietnica.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Pruchnik, Lubaczów, Łańcut, Sieniawa, Kańczuga

Odświeżone wczoraj o 10:49

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

ogłoszenia 41 do 42
123