Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane wczoraj o 09:33

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Działka rolno-budowlana w gminie Fredropol

Okazja, gmina Fredropol, powiat przemyski. Sprzedam atrakcyjną działkę rolną

30 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 08:32

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlana 15,44 ar Wylewa.

Sprzedam działkę budowlaną Wylewa

6500 zł/ar

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Działka budowlana/ Kopernika Przeworsk

Ul. Kopernika Przeworsk. Sprzedam działkę budowlaną przy ul Kopernika o pow. 13,41 a (1341 m2) nieru

  • Budowlana
  • 1341 m²
  • 89,49 zł/m²

120 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Volvo V40 1,6 T3 150KM 2012r Manual Kamera 2 kpl kół FV Zamiana Sanok

Marka Volvo Model S60 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2014 Rok produkcji 201

  • Volvo
  • V40
  • 2012 r.
  • 266 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

37 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:39

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Witam Sprzedam samochód: FIAT BRAVO II z 2007 roku. Auto wyposażone w silnik diesla o pojemności 1.9

  • Fiat
  • Bravo
  • 2007 r.
  • 250 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 800 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 08:11

Felgi

Felgi

Sprzedam felgi aluminiowe 15 (6.0Jx15H2) z oponami letnimi 195/60R15 88H. Odbiór osobisty. Koła z To

Odświeżone 11.05.2026 o 18:33

Sprzedam krzesła i pufy

Sprzedam krzesła i pufy

Dwa krzesła z oparciami i dwie pufy o wysokości 43 cm. Na jednym krześle niewielka plama. Nogi antyc

150 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 06:30

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 93 m2

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy – Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofe

  • 93 m²
  • 6 774,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Kamienica

630 000 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 02:06

Maskotka myszka Minnie duża

Maskotka myszka Minnie duża

Witam Sprzedam dużą myszkę Minnie około 50 cm Stan bardzo dobry odbiór osobisty w Jarosławiu

40 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 16:06

Sprzedam FSO Lanos

Sprzedam FSO Lanos

Ładny, zadbany FSO Lanos 1,6 SI sedan, benzyna - 106 kM. Zwinny i szybki - sprawdzone. Łatwy do park

  • Fiat
  • Lanos
  • 2006 r.
  • 186 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

4 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 18:23

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

Sprzedam mieszkanie o pow. 44 m2 Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mie

  • 44 m²
  • 6 590,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok

290 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:01

Zforce 800

Zforce 800

Sprzedam CF MOTO ZFORCE 800 Produkcja: 2014 Przebieg: 4850 km Sprzęt mało używany, rekreacyjnie z dz

25 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 13:49

Brak zdjęcia

Kosiarki spalinowe używane

sprzedam kosiarkę spalinową dobrej klasy używane z napędem cena do uzgodnienia na miejscu

10 zł do negocjacji

Odświeżone 16.04.2026 o 07:43

Sprzedam ciągnik rolniczy Deutz DX 85 Deutz-fahr

Sprzedam ciągnik rolniczy Deutz DX 85 Deutz-fahr

Witam mam na sprzedaż ciągnik rolniczy Deutz DX 85 Deutz-fahr. Więcej informacji pod numerem telefon

30 000 zł

Odświeżone 28.04.2026 o 08:04

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Sprzedam laptopa i tablet 2w1 11,6" nowy

Do sprzedania mam nowy laptop i tablet 2w1 11,6" ekran dotykowy win 10 legalny z kluczem proces

330 zł do negocjacji

Dodane 02.05.2026 o 11:14

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Sprzedam Mieszkanie Inwestycyjne

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w wyjątkowej, klimatycznej kamienicy

  • 44,50 m²
  • 1 955,06 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1920 r.

87 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 08:32

Stroik nagrobny mały

Stroik nagrobny mały

Sprzedam stroiki małe. Producent - DOREX UL. LUBELSKA 42A/I piętro 35-233 Rzeszów

1 111 111 zł

Odświeżone 26.04.2026 o 11:30

Sprzedam Forda Fieste

Sprzedam Forda Fieste

.

  • Ford
  • fiesta
  • 2015 r.
  • 132 427 km
  • Hatchback
  • Benzyna

25 500 zł

Dodane 21.04.2026 o 20:17

sprzedam Toyota Auris

sprzedam Toyota Auris

Mam na sprzedaż pojazd marki Toyota Auris, bardzo dobry stan. Wyposażenie bogate : kamera cofania ,

  • Toyota
  • auris
  • 2013 r.
  • 80 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

35 500 zł

Dodane 22.04.2026 o 11:58

ogłoszenia 581 do 600
«293031»