Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 928
Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim,

307 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Chłopi

240 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny z dwoma garażami gospodarczymi, które można przeznaczyć na działalność o powierzchni 360m2, położonej na działce o pow. 24a w Gminie Przeworsk. Garaże znajdują się na parterze, są to dwa wysokie, duże...

697 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Twój wymarzony dom czeka na Ciebie!

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka

  • 120 m²
  • 2 833,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

Świebodna |Działka budowlana| 50 arów| przy lesie| Warunki Zabudowy

Świebodna. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Św

  • Budowlana
  • 5000 m²
  • 19 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:09

Dom do remontu na sprzedaż – duży potencjał, świetna lokalizacja!

Dom wymaga remontu, ale daje ogromne możliwości aranżacyjne

  • 99,15 m²
  • 5 042,86 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

500 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Wypożyczalnia przyczep i lawet Przyczep się

Wypożyczalnia przyczep i lawet Przyczep się

Przyczep się Wypożyczalnia przyczep i lawet Jarosław, ul. Reymonta 4 Musisz przewieźć większy ładunek, ale nie posiadasz odpowiedniego samochodu lub własnej przyczepy? Skorzystaj z naszej oferty przyczep do wynajęcia.

Odświeżone 26.04.2026 o 18:08

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną 46,67 ar Jarosław

Sprzedam działkę 46,67ar Jarosław

99 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:22

ogłoszenia 61 do 80
«345»