Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 931
Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:39

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Wanienka składana ze stojakiem na kółkach

Wanienka składana ze stojakiem na kółkach

Sprzedam używaną wanienkę składaną dla dziecka ze stojakiem wraz z wężem odpływowym. Odbiór osobisty

140 zł

Dodane 27.04.2026 o 21:06

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Fiat Bravo II - 1.9 JTD - sprawny, ekonomiczny

Witam Sprzedam samochód: FIAT BRAVO II z 2007 roku. Auto wyposażone w silnik diesla o pojemności 1.9

  • Fiat
  • Bravo
  • 2007 r.
  • 250 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

9 800 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 08:11

Drzwi Erkado

Drzwi Erkado

Sprzedam drzwi Erkado , wzór Daglezja 1 . Szyba mat , kolor dąb szary , Skrzydło 80 prawe, ościeżnic

550 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 07:11

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty” to niezbędnik każdego turysty odwiedzającego Jarosław. Produkt składa się z dwóch starannie zaprojektowanych infografik, które prezentują 54 najważniejsze atrakcje turystyczne tego wyjątkowego...

15 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:24

Duży dom w Kisielowie

Duży dom w Kisielowie

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kisielów, odd

  • 147 m²
  • 2 448,98 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

360 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Firma FHU Sobkowiak oferuje najnowszej generacji innowacyjne hybrydowe piecokominki przeznaczone do

Odświeżone 16.05.2026 o 18:36

Wypożyczalnia przyczep i lawet Przyczep się

Wypożyczalnia przyczep i lawet Przyczep się

Przyczep się Wypożyczalnia przyczep i lawet Jarosław, ul. Reymonta 4 Musisz przewieźć większy ładunek, ale nie posiadasz odpowiedniego samochodu lub własnej przyczepy? Skorzystaj z naszej oferty przyczep do wynajęcia.

Odświeżone 26.04.2026 o 18:08

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 112 m2 w Domu Handlowym na ul. Jana Pawła II 4 w Jarosławiu

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Jarosławiu wynajmie powierzchnię użytkową 112 m2 w Domu Handlowym na ul. Jana Pawła II 4 w Jarosławiu (II piętro). Cena 25 PLN za m2 netto - do negocjacji.

25 zł

Odświeżone 23.04.2026 o 07:08

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Nowy dom w Jarosławiu

Nowy dom w Jarosławiu

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Jarosławiu, w spokojnej okolicy około 5 km od centrum. Stan su

  • 96 m²
  • 4 083,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

392 000 zł

Dodane dzisiaj o 13:23

ogłoszenia 821 do 840
«414243»