Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 929
Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:39

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Świebodna |Działka budowlana| 50 arów| przy lesie| Warunki Zabudowy

Świebodna. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Św

  • Budowlana
  • 5000 m²
  • 19 zł/m²

95 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Radawa | domek całoroczny | 16 ar

Na sprzedaż dom całoroczny w Radawie – cicha, zielona okolica otoczona lasami Lokalizacja: ul. Mołod

  • 72 m²
  • 8 125 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1997 r.

585 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:12

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Dom murowany w gminie Chłopice OBNIŻKA CENY

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Chłopi

240 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:30

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Radawa - domek na 6 arowej działce

Radawa - domek na 6 arowej działce

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Radawa

  • 30 m²
  • 9 333,33 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

280 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 10:51

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary

Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – Połącz w pary” to nie tylko świetna zabawa, ale również skuteczny sposób na rozbudzenie ciekawości i pasji do poznawania nowych miejsc. Dostarczenie produktu w formie pliku PDF, umożliwia samodzielny wydruk...

25 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Przetarg na sprzedaż nieruchomości na ul. Misztale w Jarosławiu

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Jarosławiu ogłasza przetarg ustny nieograniczony na spr

  • Handlowo-usługowa
  • 770 m²
  • 259,74 zł/m²

200 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.04.2026 o 11:47

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet Przyczep się

Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet Przyczep się

Przyczep się Wypożyczalnia i sprzedaż przyczep i lawet 37-500 Jarosław, ul. Reymonta 4

Odświeżone 25.04.2026 o 08:15

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Atrakcyjna działka 7,77ar w Jarosławiu, pod budowę domu

Na sprzedaż atrakcyjna działka (do odrolnienia, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka

  • Budowlana
  • 777 m²
  • 193,05 zł/m²

150 000 zł do negocjacji

Dodane 19.04.2026 o 19:02

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola|Nowoczesny|dom|nad rzeką|las|prywatność

Czerwona Wola. Natura, prywatność i wysoki standard życia wszystko w jednym miejscu. Dom jednorodzin

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

715 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 10:13

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Dom jednorodzinny do zamieszkania

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej

  • 161,10 m²
  • 5 183,12 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2006 r.

835 000 zł do negocjacji

Odświeżone 04.05.2026 o 09:29

Część domu 73 m2 działka 580 m2

Część domu 73 m2 działka 580 m2

Sprzedam część domu o powierzchni 73 m², składającego się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza

  • 73 m²
  • 3 972,60 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

290 000 zł do negocjacji

Odświeżone 07.05.2026 o 08:52

ogłoszenia 841 do 860
«424344»