Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 929
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Kierowca Kurier

Poszukuję na stanowisko kierowcy, do obsługi Jarosław i okolice. Stała trasa , płatne szkolenie, wyp

  • Inny
  • Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

6 500 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:39

Obrazy Na Zamówienie  Milena Olesinska

Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Obrazy olejne na sprzedaż i zamówienie

Odświeżone 07.05.2026 o 18:18

Dom na terenie gminy Lubaczów

Dom na terenie gminy Lubaczów

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, drewniany

848 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. 140m², położony w cichej, zielonej okolicy

390 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dwa budynki drewniany i murowany gmina Nowa Sarzyna powiat leżajski

Do sprzedania dwa budynki- dom drewniany i murowany znajdujące sie na terenie gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim

244 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolny biznes,zagraniczne finansowanie 1OO% roznych inwestycji

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolne rozne inwestycje. Extra inwestycje z projektami do przejecia i realizacji,ekologiczne rozne inwestycje przygotowane do realizacji lub sprzedazy, produkcja, zaklad, fabryka. Finansowanie inwestycji

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 19:43

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

Sprzedam działkę Laszki

62 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:16

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko k. Jarosław

Sprzedam działki budowlane Makowisko

  • Budowlana
  • 18,90 m²
  • 8 000 zł/m²

151 200 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy – Jarosław - świetna lokalizacja

Na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w Jarosławiu.

  • 150 m²
  • 4 pomieszczenia i więcej
  • Handel i usługi

9 500 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 19:40

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18

  • 54,18 m²
  • 6 736,80 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Blok
  • 1960 r.

365 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Sprzedam działkę z WZ Ryszkowa Wola

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – Ryszkowa Wola Oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 22

  • Budowlana
  • 2200 m²
  • 50 zł/m²

110 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

Sprzedam działkę budowlaną Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budo

  • Budowlana
  • 1500 m²
  • 150 zł/m²

225 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam przepiękną działkę 15 arów – Jarosław, ul. Zielone Wzgórze

Właściciel sprzeda atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Jarosławiu przy ul. Zielone Wzgórze.

  • Budowlana
  • 1543 m²
  • 155,54 zł/m²

240 000 zł do negocjacji

Dodane 14.05.2026 o 16:09

Działka budowlana w gminie Jarosław

Działka budowlana w gminie Jarosław

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną

174 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

ogłoszenia 101 do 120
«567»