Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 929
Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 07:25

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Dwa budynki drewniany i murowany gmina Nowa Sarzyna powiat leżajski

Do sprzedania dwa budynki- dom drewniany i murowany znajdujące sie na terenie gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim

244 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Ciepłe kominki akumulacyjne - przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.

Kominki bliżej natury. Firma FHU "Sobkowiak" oferuje zdrowe kominki nowej generacji, z przyjemnie ciepłymi szamotowymi obudowami, wypromieniowującymi ciepło na pomieszczenie, do których można przylgnąć, przytulić się. Mogą być kaflowe, szamotowe...

Odświeżone wczoraj o 23:21

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Obrazy Na Zamówienie  Milena Olesinska

Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Obrazy olejne na sprzedaż i zamówienie

Odświeżone 07.05.2026 o 18:18

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 146 m2

  • 146 m²
  • 4 657,53 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

680 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:14

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. 140m², położony w cichej, zielonej okolicy

390 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:51

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń

  • 120 m²
  • 5 333,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

640 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:12

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolny biznes,zagraniczne finansowanie 1OO% roznych inwestycji

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolne rozne inwestycje. Extra inwestycje z projektami do przejecia i realizacji,ekologiczne rozne inwestycje przygotowane do realizacji lub sprzedazy, produkcja, zaklad, fabryka. Finansowanie inwestycji

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 19:43

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lu

  • 180 m²
  • 2 772,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

499 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Już wkrótce powstanie nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych

  • 124,66 m²
  • 2 799,61 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

349 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 11:28

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Nie biegaj po bankach! Pomogę Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny

Pomożemy Ci znaleźć kredyt na wymarzone mieszkanie lub dom. W naszej firmie obsługujemy kompleksowo,

Za darmo

Odświeżone dzisiaj o 11:33

Dom murowany w Bystrowicach

Dom murowany w Bystrowicach

Ofertę sprzedaży stanowi dom murowany znajdujący się w miejscowości Bystrowice w gminie Roźwienica.

  • 100 m²
  • 2 600 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1998 r.

260 000 zł

Odświeżone 04.05.2026 o 08:00

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:52

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom na terenie gminy Lubaczów

Dom na terenie gminy Lubaczów

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, drewniany

848 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 15 ar w Jarosławiu

160 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:16

ogłoszenia 121 do 140
«678»