Kategorie ogłoszeń

Kategorie

okazja stan bdb

Znalezionych ogłoszeń: 1544
VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG
Wyróżnione

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG

VW Transporter T5 (2010) 2.0 TDI 140 KM | Wersja LONG | 6-osobowy Bogate Wyposażenie! Przebieg: 28

  • Volkswagen
  • Transporter
  • 2010 r.
  • 287 000 km
  • Minibus
  • Diesel

35 500 zł do negocjacji

Dodane 20.05.2026 o 09:48

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Szukam pracownika ogólnobudowlanego

Praca od zaraz na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego!

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

40 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 08:51

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Działka pod budownictwo mieszkalne Basznia Górna gmina Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlano-rolna znajdująca się w Baszni Górnej w gminie Lubaczów.

36 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Seat Leon 2 FR, 2.0tdi CR, 2011

Seat Leon 2 FR, 2.0tdi CR, 2011

Seat Leon 2.0 TDI CR 185 KM – zadbany, mocny, czarny. 2011r. Na sprzedaż Seat Leon z niezawodnym sil

  • Seat
  • Leon
  • 2011 r.
  • 215 268 km
  • Hatchback
  • Diesel

25 900 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 09:03

Pracownik magazynu - sortowanie paczek - Holandia

Pracownik magazynu - sortowanie paczek - Holandia

Pracownik magazynu - sortowanie paczek - Holandia Zakres obowiązków: Sortowanie paczek na taśmie prz

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 08:09

Praca wakacyjna dla studentów - Niemcy (okolice Hanoweru)

Praca wakacyjna dla studentów - Niemcy (okolice Hanoweru)

Start od czerwca – bez języka – idealna na lato! Szukasz pracy na wakacje? Mamy coś dla Ciebie! Zatr

Odświeżone 18.05.2026 o 08:11

Praca w Niemczech bez języka – sortowanie i pakowanie odzieży damskiej

Idealna oferta dla osób szukających szybkiego wyjazdu i stabilnego zatrudnienia.

Odświeżone 18.05.2026 o 08:12

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Holandia - Praca przy produkcji orientalnych dań

Holandia - Praca przy produkcji orientalnych dań

Holandia - Praca przy produkcji orientalnych dań - Wokker - Oss

Odświeżone 18.05.2026 o 08:17

Praca w Holandii – Sortowanie paczek | Utrecht / Breda / Nieuwegein

Szukasz legalnej pracy w Holandii? Mamy dla Ciebie ofertę przy sortowaniu paczek w renomowanej firmi

350 €

Odświeżone 18.05.2026 o 08:36

Praca w Holandii Sortowanie paczek Utrecht Breda Nieuwegein

Praca w Holandii Sortowanie paczek Utrecht Breda Nieuwegein

Szukasz legalnej pracy w Holandii? Mamy dla Ciebie ofertę przy sortowaniu paczek

Odświeżone 18.05.2026 o 08:41

Holandia - praca przy drobiu - Putten bez doświadczenia

Holandia - praca przy drobiu - Putten bez doświadczenia

Lubisz pracować w zgranym zespole, nie boisz się chłodniejszych warunków i szukasz stabilnej pracy w

Odświeżone 18.05.2026 o 08:45

Praca za granicą - praca w magazynie - wózek widłowy - paczki

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem lub Hanoweru Opis stanowiska: Szukamy pracowników magazy

  • Niemcy
  • Praca dodatkowa
  • Umowa zlecenie

Odświeżone 18.05.2026 o 09:01

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii Zapraszamy do pracy przy produkcji jaj w Holandii.

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:08

Produkcja i pakowanie mięsa wieprzowego Holandia

Produkcja i pakowanie mięsa wieprzowego Holandia

Produkcja i pakowanie mięsa wieprzowego Holandia Poszukujemy pracowników do zakładów mięsnych w Hola

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:24

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii Szukasz lekkiej i stabilnej pracy z szybkim wynagrodzeniem? Doł

  • Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:26

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

Produkcja i pakowanie jaj w Holandii

• Holandia
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

1 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 09:28

Skup aut powypadkowych Jarosław /Podkarpackie, auto rozbite skup

Skupujemy auta uszkodzone, powypadkowe i rozbite – w każdym stanie technicznym! Nieważne, czy samoch

Odświeżone 18.05.2026 o 16:56

Praca Niemcy - Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych | Grzewczych

Praca od 01.06 na dużych budowach w Berlinie oraz kolejnych projektach w Guben i Strausberg.

  • Niemcy
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

17,50 €

Dodane 19.05.2026 o 12:55

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprzedam sprawdziany Didasko od A do Z klasa 1,2,3

Sprawdziany na cały rok szkolny. stan: nowy Wydawnictwo: Didasko. Autorzy: Agnieszka Kozak, Dorota Majcher Książka zawiera: - 10 sprawdzianów matematycznych - 10 sprawdzianów polonistycznych Cena 35 zł/klasa Zapraszam również na inne moje aukcje :)...

35 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 16:34

Jarosław, Mickiewicza – lokal NR 2 inwestycyjny na sprzedaż | parter

Do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 75,94 m², idealny pod działalność usługową, biuro, kancelarię lub

  • 75,94 m²
  • 6 400 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica
  • 1903 r.

486 016 zł

Odświeżone 21.05.2026 o 12:53

Nissan Kubistar / 1.5 DIESEL / 70KM

Nissan Kubistar / 1.5 DIESEL / 70KM

2-osobowy / VAT-1 (samochód zarejestrowany jako ciężarowy), Drzwi boczne przesuwne,

5 750 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 11:50

ogłoszenia 1521 do 1540
«767778»