Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 138798

Zakończone 29.05.2025

Nowy dom w trakcie budowy

315 zł

Opis

Dzień dobry

Na sprzedaż nowo budowany dom w Jarosławiu na ulicy Kruhel Pawłosiowski według projektu Dom w Bukszpanach . Działka płaska narożna ze wszystkimi mediami. Zakres prac : sciany murowane , konstrukcja dachu, blachodachówka , okna trzyszybowe, ocieplenie 18 cm zaciągnięte klejem , na piętrze ściany g-k , zakończenie budowy lipiec 2025 .Mozliwosc doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz . Więcej informacji udzielę telefonicznie

odsłon: 145
Jarosław
Osoba kontaktowa

Maciej Gilowski

Użytkownik prywatny
na Jaroslawiak.pl od styczeń 2021
Ogłoszenie zakończone

Podobne ogłoszenia

Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Koniaczów- nowy budynek do wykończenia

Dom do własnej aranżacji! Zapraszamy zainteresowane osoby.

  • 150 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

620 000 zł

Dodane 05.05.2026 o 10:47

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Dom nowy drewniany Czerwona Wola

Ofertę sprzedaży stanowi nowy dom drewniany w stanie deweloperskim,

307 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

To nie tylko kawałek ziemi – to przestrzeń do życia w zgodzie z naturą, weekendowego relaksu

359 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:53

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Dom drewniano murowany z bud.gospodarczymi w okolicy Rudołowic

Ofertę sprzedaży stanowi działka zabudowana domem drewniano-murowanym oraz budynkami gospodarczymi z

223 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Dom mieszkalny z budynkami pod produkcję lub działalność gospodarczą

Na żywo najlepiej przekonać się o możliwościach, jakie daje ta nieruchomość.

  • 150 m²
  • 12 000 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

1 800 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53