Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 672
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

sprzedam Toyota Auris

sprzedam Toyota Auris

Mam na sprzedaż pojazd marki Toyota Auris, bardzo dobry stan. Wyposażenie bogate : kamera cofania ,

  • Toyota
  • auris
  • 2013 r.
  • 80 000 km
  • Hatchback
  • Benzyna

35 500 zł

Dodane 22.04.2026 o 11:58

Kosiarka elektryczna nowa

Kosiarka elektryczna nowa

Sprzedam kosiarkę elektryczna nowa silna, sprawna kompletna gotowa do pracy moc 1700 W szerokość cię

300 zł do negocjacji

Odświeżone 05.05.2026 o 06:12

Blachy Trapezowe Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki

Sprzedam Blachodachówkę modułową w II gatunku. Bardzo ładny stan bez zarysowań. Punkt sprzedaży: Klę

28 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 08:34

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Opel Corsa-D / 1.2 / AUTOMATIC

Automatic

  • Opel
  • Corsa D / 1.2
  • 2008 r.
  • 309 484 km
  • Hatchback
  • Benzyna

11 850 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 05:58

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 761,90 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 250 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 07:54

Kocioł Berski CyberPal Hybrid 18kW

Kocioł Berski CyberPal Hybrid 18kW

KOCIOŁ CYBERPAL HYBRID 18 kW – NOWOCZESNE OGRZEWANIE DOMU Sprzedam / oferuję nowoczesny kocioł Cyber

19 278 zł

Dodane 22.04.2026 o 13:06

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Sprzedam działkę z WZ na budowę szeregową. Widna Góra

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jarosław, Widna Góra Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni

  • Budowlana
  • 3000 m²
  • 190 zł/m²

570 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Działka ROD z domkiem w Przeworsku

Sprzedam domek na ROD Pionier w Przeworsku przy ul. Łańcuckiej. Domek w całości drewniany, wymiary 5

  • Rekreacyjna
  • 35 m²
  • 1 485,71 zł/m²

52 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 09:15

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Seat Exeo 2,0 TDI 120KM 2010 zNiemiec Nowy Rozrząd Dwumas Opłaty Sanok

Marka Seat Model Exeo Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2010 Rok produkcji 201

  • Seat
  • EXEO
  • 2010 r.
  • 225 000 km
  • Kombi
  • Diesel

18 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:38

Działka 107 ar w Jarosławiu

Działka 107 ar w Jarosławiu

Sprzedam działkę o powierzchni 107ar (65 m szerokości i 160 m długości) znajdującą sie w Jarosławiu

1 200 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Działka budowlana 10ar z mediami WZ Nielepkowice + projekt domu gratis

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 100 m². Działka ma wymiary 5000x2000 i jest dostępna z asfa

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 62 zł/m²

62 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.04.2026 o 20:12

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

ogłoszenia 481 do 500
«242526»