Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 922
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:25

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane 17.05.2026 o 19:52

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki!

Blacha 0,5mm brąz blacha modułowa extra cena! od ręki!

Sprzedam Blachodachówkę modułową w II gatunku. Bardzo ładny stan bez zarysowań. Punkt sprzedaży: Klę

28 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:38

Rower dziecięcy KROSS

Rower dziecięcy KROSS

Rower dziecięcy KROSS – świetny stan, gotowy do jazdy Sprzedam rower dziecięcy marki KROSS w bardzo

1 150 zł do negocjacji

Dodane 26.04.2026 o 14:50

Expres Philips Latte Go 4300

Expres Philips Latte Go 4300

Sprzedam expres do kawy Philips Latte Go 4300. Urządzenie kompletne i sprawne w oryginalnym pudełku

999 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 20:05

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 11:53

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty” to niezbędnik każdego turysty odwiedzającego Jarosław. Produkt składa się z dwóch starannie zaprojektowanych infografik, które prezentują 54 najważniejsze atrakcje turystyczne tego wyjątkowego...

15 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Firma FHU Sobkowiak oferuje najnowszej generacji innowacyjne hybrydowe piecokominki przeznaczone do

Odświeżone 16.05.2026 o 18:36

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Radawa - domek na 6 arowej działce

Radawa - domek na 6 arowej działce

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Radawa

  • 30 m²
  • 9 333,33 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

280 000 zł

Dodane 04.05.2026 o 10:51

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Taki etap budowy daje nowemu właścicielowi pełną kontrolę nad wykończeniem

  • 99 m²
  • 3 323,23 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • 60 m²
  • 5 816,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

349 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

ogłoszenia 821 do 840
«414243»