Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 928
Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane dzisiaj o 07:40

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone wczoraj o 17:40

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Usługi koparką, roboty ziemne, koparko-ładowarka, koparka, równiarka, Jarosław, Roźwienica, Pruchnik.

Witam, Oferujemy kompleksowe usługi sprzętem budowlanym i drogowym: -Koparko-ładowarka - wykopy pod fundamenty, roboty ziemne, równanie terenu, przewóz i wywóz ziemi. -Równiarką drogową- równanie działek, niwelacja terenu, profilowanie dróg oraz...

150 zł

Odświeżone wczoraj o 10:49

Żwir, pospółka, podsypka, piasek zasypowy, otoczak, kamień, okrągły, kruszywo Drogowe, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. W naszym asortymencie znajduje się: Kamień Łamany: - kliniec mieszanka - uziarnienie 0/31 [mm], - kliniec czysty drobny - uziarnienie 4/20 [mm], - kliniec...

Odświeżone wczoraj o 10:49

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Tłuczeń, kliniec, kamień łamany, kamień drogowy, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Dubiecko, Sieniawa.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego.

Odświeżone wczoraj o 10:49

Piasek zasypowy, żwir, pospółka, kruszywo, Jarosław, Przeworsk, Pruchnik, Radymno, Dubiecko, Krzywcza, Kańczuga, Rokietnica.

Witam. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz transporcie kruszywa drogowego. Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Pruchnik, Lubaczów, Łańcut, Sieniawa, Kańczuga

Odświeżone wczoraj o 10:49

Kliniec, tłuczeń, kruszywo, kruszywa, kamień drogowy, łamany, Jarosław, Przeworsk, Radymno, Przemyśl, Łańcut, Kańczuga,

-

Odświeżone wczoraj o 10:49

Osuszanie po zalaniu Jarosław, osuszanie Jarosław, Przeworsk, Przemyśl

Osuszanie po zalaniu, osuszanie podposadzkowe, osuszanie budynków, ozonowanie, wynajem osuszaczy, wy

30 zł

Odświeżone 11.05.2026 o 21:37

NowakHome.pl – Twój lokalny partner w nieruchomościach | Jarosław

ul. Czarnieckiego 2 Jarosław | NowakHome.pl- Licencjonowane biuro nieruchomości

1 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego

Jarosław – działka budowlana w centrum, ul. Chrobrego 9,77 a (977 m²), dostęp do drogi publicznej, m

  • Budowlana
  • 977 m²
  • 163,77 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

Małe biuro do wynajęcia. Poniatowskiego | Jarosław

ul. Poniatowskiego Jarosław. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w dobrym standardzie wykończenia o p

  • 14 m²
  • 1 pomieszczenie
  • Biuro

420 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Wynajmę Magazyn Hala magazynowa Hala produkcyjna Jarosław Podkarpackie

Wynajmę Magazyn / Hala magazynowa / Hala produkcyjna / Jarosław Podkarpackie Dzień dobry Wynajmę now

22 zł do negocjacji

Odświeżone 23.04.2026 o 12:46

Usługi transportowe, wywrotka, wywóz, gruz, wapno, kruszywa, kliniec, piasek, żwir, Jarosław, Radymno, Przemyśl, Przeworsk.

Witam. Jesteśmy lokalną firmą świadczącą usługi transportowe samochodami ciężarowymi. Posiadamy zarówno wywrotki 3-osiowe jak i ciągniki siodłowe z naczepami. Świadczymy takie usługi jak wywóz ziemi, gruzu, dostawy kruszywa łamanego na...

1 zł

Odświeżone wczoraj o 10:49

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolny biznes,zagraniczne finansowanie 1OO% roznych inwestycji

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolne rozne inwestycje. Extra inwestycje z projektami do przejecia i realizacji,ekologiczne rozne inwestycje przygotowane do realizacji lub sprzedazy, produkcja, zaklad, fabryka. Finansowanie inwestycji

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 19:43

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

ogłoszenia 81 do 100
«456»