Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane wczoraj o 09:33

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. 140m², położony w cichej, zielonej okolicy

390 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:47

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom na terenie gminy Lubaczów

Dom na terenie gminy Lubaczów

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, drewniany

848 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Dwa budynki drewniany i murowany gmina Nowa Sarzyna powiat leżajski

Do sprzedania dwa budynki- dom drewniany i murowany znajdujące sie na terenie gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim

244 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lu

  • 180 m²
  • 2 772,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

499 000 zł

Odświeżone 16.04.2026 o 09:34

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedaż domów mobilnych całorocznych

Sprzedam domy mobilne całoroczne. Wykonane z materiałów premium. Kostrukcja stalowa szkieletowa. Cen

  • 35 m²
  • 4 828,57 zł/m²
  • 1 pokój
  • Dom wolnostojący

169 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

BMW Seria 7 740Li xDrive G12 4x4 3.0 326KM B58 Skóra RejPL 76tkm Sanok

Marka BMW Model Seria 7 Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2018 Rok produkcji 2

  • BMW
  • 740Li
  • 2018 r.
  • 76 000 km
  • Sedan
  • Benzyna

160 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:39

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży budynku miesz

275 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Seat Exeo 2,0 TDI 120KM 2010 zNiemiec Nowy Rozrząd Dwumas Opłaty Sanok

Marka Seat Model Exeo Stan używane Bezwypadkowy tak Rok pierwszej rejestracji 2010 Rok produkcji 201

  • Seat
  • EXEO
  • 2010 r.
  • 225 000 km
  • Kombi
  • Diesel

18 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:38

Działka budowlana 10ar z mediami WZ Nielepkowice + projekt domu gratis

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 100 m². Działka ma wymiary 5000x2000 i jest dostępna z asfa

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 62 zł/m²

62 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.04.2026 o 20:12

Skoda Superb II 2.0 2014r TDI 170KM 4x4 DSG Warszawa - Sanok

Film https://youtu.be/R6QVEP5EAEI Na sprzedaż wyjątkowa Skoda Superb II generacji z 2014 roku, z nie

  • Škoda
  • Superb
  • 2014 r.
  • 537 000 km
  • Kombi
  • Diesel

30 500 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 15:38

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Sprzedam nowoczesny bliźniak w spokojnej okolicy Jarosławia

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana w Jarosławiu przy ulicy Flisackiej w w

  • 140 m²
  • 3 921,43 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak
  • 2025 r.

549 000 zł do negocjacji

Odświeżone 03.05.2026 o 21:05

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka na sprzedaż – SIENNÓW

Działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy

135 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:48

ogłoszenia 81 do 100
«456»