Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 922
Brak zdjęcia
Promowane
Wyróżnione
Pilne

wynajmę działkę

Poszukuję działki na wynajem długoterminowy w Jarosławiu bądź bliskiej okolicy. Interesuję mnie od 5

  • Handlowo-usługowa
  • 10 m²

1 000 zł

Odświeżone wczoraj o 21:33

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Hydraulik instalator

Poszukuję hydraulika – instalatora Firma z Jarosławia, działająca od wielu lat i posiadająca ugrunto

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę

7 500 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 20:45

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:23

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 10:24

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Firma FHU Sobkowiak oferuje najnowszej generacji innowacyjne hybrydowe piecokominki przeznaczone do

Odświeżone 16.05.2026 o 18:36

Duży dom w Kisielowie

Duży dom w Kisielowie

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kisielów, odd

  • 147 m²
  • 2 448,98 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

360 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Sprzedam dom parterowy stawiany 2000r.Dom posiada kuchnię ,pokój,ubikacja,kotłownia i piwnica.Na pię

  • 98 m²
  • 3 265,31 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2000 r.

320 000 zł do negocjacji

Dodane 16.05.2026 o 19:54

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

ogłoszenia 1 do 20
123»