Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Sprzedaż

Dom przy rynku w Przeworsku !

Dom przy rynku w Przeworsku !

Na sprzedaż – dom w samym sercu Przeworska, ul. Wąska, tuż przy Rynku Wyjątkowa oferta dla osób ceni

  • 150 m²
  • 1 966,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 10:28

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow. 45 m2 Radawa

Sprzedam drewniany dom o pow 45 m2 w Radawie, położony na 4 ar działce.

  • 45 m²
  • 7 888,89 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Letniskowy

355 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Dom wolnostojący w Morawsku koło Jarosławia

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż d

  • 124 m²
  • 5 995,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

743 500 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 05:56

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

Sprzedam dom murowany o pow. 120 m2 w Jarosławiu.

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży budynku miesz

275 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Duży dom w Kisielowie

Duży dom w Kisielowie

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kisielów, odd

  • 147 m²
  • 2 448,98 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

360 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy

  • 54 m²
  • 8 148,15 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

440 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Gospodarstwo nad rzeką | Sopotnik k. Arłamowa / Bieszczady / Przemyśl

Gospodarstwo w sercu Turczańskich lasów – prawdziwa oaza spokoju i natury Unikalna oferta sprzedaży

  • 100 m²
  • 9 390 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

939 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Dom z przytulnym wnętrzem

Dom z przytulnym wnętrzem

Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ. Dom o trzech kondygnacjach - 170 m2. Działka 3,97 ara.

  • 170 m²
  • 3 823,53 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1983 r.

650 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Przeworsku przy ul. Kopernika.

449 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Niwki Horynieckie - 5km od Horyńca Zdroju

Niwki Horynieckie - 5km od Horyńca Zdroju

Nieruchomość znajduje się w urokliwej małej miejscowości, otoczonej piękną przyrodą i zapewniającej spokój oraz ciszę. Jednocześnie, dzięki dogodnemu połączeniu z pobliską miejscowością Horyniec- Zdrój, mieszkańcy mają szybki dostęp do sklepów,...

230 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Stan budowy umożliwia wykończenie domu według własnych potrzeb i gustu.

548 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom mieszkalny z budynkami pod produkcję lub działalność gospodarczą

Na żywo najlepiej przekonać się o możliwościach, jakie daje ta nieruchomość.

  • 150 m²
  • 12 000 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

1 800 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:46

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

ogłoszenia 51 do 75
«234»