Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Domy

- Transakcja
Nieruchomość dom z zabudowaniami - DOBRA ,powiat przeworski

Nieruchomość dom z zabudowaniami - DOBRA ,powiat przeworski

Okolica spokojna i bezpieczna – idealna dla rodzin z dziećmi oraz miłośników przyrody.

  • 81,15 m²
  • 3 561,31 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

289 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń

  • 120 m²
  • 5 333,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

640 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:12

Nowy dom w Jarosławiu

Nowy dom w Jarosławiu

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w Jarosławiu, w spokojnej okolicy około 5 km od centrum. Stan su

  • 96 m²
  • 4 083,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

392 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 13:23

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Duży atut sprzedawanej nieruchomości to lokalizacja, która charakteryzuje się ciszą i spokojem.

280 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Twój wymarzony dom czeka na Ciebie!

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

PIGANY - nieruchomość położona na 15 arowej działce

przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ok. 140m², położony w cichej, zielonej okolicy

390 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:51

Dom w gminie Jarosław lub zamiana na mieszkanie w kamienicy w Jarosław

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dobry d

700 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 10:24

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

Przytulny dom w Radawie – 50m od rzeki, cisza i natura!

\Domek letniskowy przy ul. Mołodyckiej

  • 50 m²
  • 6 580 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 2004 r.

329 000 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 00:38

Budynek po byłej stacji paliw, gmina Wielkie Oczy powiat lubaczowski

Do sprzedania budynek wolnostojący po byłej stacji paliw znajdujący się na terenie gminy Wielkie Oczy w powiecie lubaczowskim.

70 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 08:32

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Dom w Cieszacinie Małym

Dom w Cieszacinie Małym

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinne

  • 110 m²
  • 3 990,91 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1970 r.

439 000 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 11:01

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Sprzedam dwa domy w cenie jednego Radawa

Działka z dwoma domami w cenie jednego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Radawy, jednej z

  • 200 m²
  • 4 950 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

990 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż dom okolice Lubaczowa, atrakcyjna cena

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka

  • 120 m²
  • 2 833,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

340 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Budynek w gminie Oleszyce

Budynek w gminie Oleszyce

Do sprzedania budynek, znajdujący się w gminie Oleszyce.

61 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

ogłoszenia 26 do 50
«123»