Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Domy

- Transakcja
Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprzedam ośrodek wypoczynkowy Leśne domki Radawa

Sprawdź ośrodki wypoczynkowy Leśne domki Radawa 3 domki w całości urządzone z bala drewniane + dział

  • 42 m²
  • 29 738,10 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2016 r.

1 249 000 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:05

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 18.05.2026 o 11:23

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam nowy dom o powierzchni 100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią. Nieruchomość zn

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 16.05.2026 o 20:06

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Sprzedam dom parterowy stawiany 2000r.Dom posiada kuchnię ,pokój,ubikacja,kotłownia i piwnica.Na pię

  • 98 m²
  • 3 265,31 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2000 r.

320 000 zł do negocjacji

Dodane 16.05.2026 o 19:54

Domek Leśne Zacisze Radawa

Domek Leśne Zacisze Radawa

Zapraszamy do naszego domku w lesie! miejscowość Radawa Szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miej

  • 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Domek Leśne Zacisze 3

Domek Leśne Zacisze 3

• 70 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • Umeblowany

700 zł

Odświeżone 16.05.2026 o 07:20

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane 15.05.2026 o 16:15

Sprzedam dom w Radymnie

Sprzedam dom w Radymnie

Witam, sprzedam dom murowany oddany do użytku 1983r. o pow. ok. 140 mkw, działka ok. 5 ar w Radymnie

349 000 zł

Odświeżone 15.05.2026 o 11:09

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Domek letniskowy wczasy Radawa Leśne Domki rezerwacja 2026

Domek letniskowy wczasy Radawa Leśne Domki rezerwacja 2026

Domek letniskowy Radawa zapraszamy koszt wynajmu domku przy weekendzie 350 pln kaucja 300pln zwracan

  • 36 m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

350 zł

Odświeżone 14.05.2026 o 06:38

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Połowa domu w Kosienicach

Połowa domu w Kosienicach

Do sprzedania połowa domu w centrum Kosienic. Świetna lokalizacja, obok szkoła, przedszkole, sklep,

  • 70 m²
  • 4 714,29 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Bliźniak
  • 1980 r.

330 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 20:58

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w gminie Lubaczów

Dom w gminie Lubaczów

Ofertę sprzedaży stanowi dom wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Lubaczów. Dom o powierzchni użytkowej 71 m2 wybudowany w 1975 roku usytuowany na działce o powierzchni 6,62 ar. Budynek składa się z parteru, na którym znajduje się ganek,...

106 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Dom parterowy dwupoziomowy częściowo podpiwniczony. Parter niski zawiera sień, holl, w.c., kuchnię i

  • 190 m²
  • 4 684,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

890 000 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 06:41

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Dom z działka 15 ar/2 x taras/2 balkony/fotowoltaika.

Proponuję Państwu zakup : wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 140 m2 , który położony

  • 140 m²
  • 4 900 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

686 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 12:18

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Dom siedlisko gospodarstwo rolne Węgierka

Na sprzedaż wystawiłem siedlisko, domek, gospodarstwo rolne o pow. 1,3 ha położone w pięknym widokow

  • 50 m²
  • 5 400 zł/m²
  • 1 pokój
  • Gospodarstwo
  • 1950 r.

270 000 zł do negocjacji

Dodane 03.05.2026 o 08:53

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Sprzedam dom w Tywoni z dużą działką!

Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i potencjałem do stworzenia czegoś „po swojemu”? Tywonia

  • 180 m²
  • 1 661,11 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1960 r.

299 000 zł

Dodane 30.04.2026 o 16:36

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38