Kategorie ogłoszeń

Kategorie

Domy

- Transakcja
Dom murowany Nowy Lubliniec powiat lubaczowski

Dom murowany Nowy Lubliniec powiat lubaczowski

Do sprzedania dom wolnostojący murowany znajdujący się w miejscowości Nowy Lubliniec w powiecie luba

  • 120 m²
  • 2 208,33 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

265 000 zł

Dodane dzisiaj o 13:43

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:26

Niwki Horynieckie - 5km od Horyńca Zdroju

Niwki Horynieckie - 5km od Horyńca Zdroju

Nieruchomość znajduje się w urokliwej małej miejscowości, otoczonej piękną przyrodą i zapewniającej spokój oraz ciszę. Jednocześnie, dzięki dogodnemu połączeniu z pobliską miejscowością Horyniec- Zdrój, mieszkańcy mają szybki dostęp do sklepów,...

230 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:25

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Nowa inwestycja - PRZEWORSK - stan surowy zamknięty

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Przeworsku przy ul. Kopernika.

449 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:25

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Dom w Jarosławiu - działka ok. 6,5 ara

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu

450 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:24

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Rozbórz Długi -dom w budowie!

Stan budowy umożliwia wykończenie domu według własnych potrzeb i gustu.

548 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:24

Dom mieszkalny z budynkami pod produkcję lub działalność gospodarczą

Na żywo najlepiej przekonać się o możliwościach, jakie daje ta nieruchomość.

  • 150 m²
  • 10 000 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

1 500 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:24

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

Dom z potencjałem – do generalnego remontu lub rozbudowy!

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości i chcą stworzyć swoją przestrzeń

  • 40 m²
  • 5 500 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

220 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:23

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:22

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Gotowy dom do zamieszkania/ ul. Cicha Widna Góra

Ul. Cicha Widna Góra 5 min od Jarosławia. Na sprzedaż gotowy dom do zamieszkania. Oferowana nierucho

  • 125 m²
  • 7 160 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2013 r.

895 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:53

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem

  • 159 m²
  • 4 584,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

729 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:52

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone wczoraj o 12:51

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Witam Serdecznie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomość, która znajduje

  • 142 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

850 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:33

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Domek w Radawie | Przy rzece | Blisko zalewu

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruch

  • 45 m²
  • 7 111,11 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2017 r.

320 000 zł

Odświeżone 20.05.2026 o 11:39

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

Dom z pięknym ogrodem w Jarosławiu

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukują

  • 274,37 m²
  • 4 191,42 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2007 r.

1 150 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

|Gotowy do zamieszkania - Skolin

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lu

  • 180 m²
  • 2 772,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

499 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:29

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

Jawornik Przedmieście- dom oraz działka z pięknymi widokami

To nie tylko kawałek ziemi – to przestrzeń do życia w zgodzie z naturą, weekendowego relaksu

359 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:14

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 146 m2

  • 146 m²
  • 4 657,53 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

680 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:14

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Już wkrótce powstanie nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych

  • 124,66 m²
  • 2 799,61 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

349 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • 60 m²
  • 5 816,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

349 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Taki etap budowy daje nowemu właścicielowi pełną kontrolę nad wykończeniem

  • 99 m²
  • 3 323,23 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym - CHŁOPICE

to wyjątkowa propozycja dla osób marzących o stworzeniu własnej, wymarzonej przestrzeni od podstaw

  • 250 m²
  • 1 392 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

348 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom do remontu na sprzedaż – duży potencjał, świetna lokalizacja!

Dom wymaga remontu, ale daje ogromne możliwości aranżacyjne

  • 99,15 m²
  • 5 042,86 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

500 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

ogłoszenia 1 do 25
123»