Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 928
Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone dzisiaj o 16:01

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane 14.05.2026 o 09:33

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

Sprzedam dom o pow. 80 m2 Sieniawa

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż wolnostojący dom o pow. ok. 80 m2 położony w

  • 80 m²
  • 3 737,50 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

299 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:06

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Taki etap budowy daje nowemu właścicielowi pełną kontrolę nad wykończeniem

  • 99 m²
  • 3 323,23 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Dom z dużą działką na sprzedaż – SZÓWSKO

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • 60 m²
  • 5 816,67 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

349 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty

„Jarosław. Atrakcje turystyczne – ściąga turysty” to niezbędnik każdego turysty odwiedzającego Jarosław. Produkt składa się z dwóch starannie zaprojektowanych infografik, które prezentują 54 najważniejsze atrakcje turystyczne tego wyjątkowego...

15 zł

Odświeżone 03.05.2026 o 08:22

Sprzedam Dom Drewniany

Sprzedam Dom Drewniany

Przedmiotem sprzedaży jest dom drewniany znajdujący się w miejscowości Tapin, gmina Rokietnica, powi

  • 65 m²
  • 3 061,54 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Dom wolnostojący

199 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 10:17

Sprzedam dom

Sprzedam dom

Dom parterowy dwupoziomowy częściowo podpiwniczony. Parter niski zawiera sień, holl, w.c., kuchnię i

  • 190 m²
  • 4 684,21 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

890 000 zł do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 06:41

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Sprzedam Doinwestowany Dom pod Jarosławiem

Witam Serdecznie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomość, która znajduje

  • 142 m²
  • 5 985,92 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

850 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 11:33

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

210 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:09

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

Dwa domki w Radawie | KOGUTY

W sprzedaży dwa domki w Radawie przy ul. Koguty - prywatne SPA

  • 54 m²
  • 7 314,81 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 2023 r.

395 000 zł do negocjacji

Odświeżone 10.05.2026 o 00:01

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Dom jednorodzinny Przeworsk okolice

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny z dwoma garażami gospodarczymi, które można przeznaczyć na działalność o powierzchni 360m2, położonej na działce o pow. 24a w Gminie Przeworsk. Garaże znajdują się na parterze, są to dwa wysokie, duże...

697 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:57

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Dom| Mokra| PREMIUM| Nowoczesna elegancja| rekuperacja |216m2| 6pok|

Mokra koło Jarosławia. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wykończony w standardzie premium, zap

  • 216 m²
  • 8 097,22 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2020 r.

1 749 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Bliźniak - segment - PRZEWORSK

Twój wymarzony dom czeka na Ciebie!

449 000 zł

Odświeżone 18.05.2026 o 12:52

ogłoszenia 41 do 60
«234»