Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Dom mieszkalny wolnostojący murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący murowany znajdujący się na terenie gminy Radymno. Dom o powierzchni 77 m2 usytuowany na działce 18,28 ar. Wybudowany w 1960 roku technologią tradycyjną z pustaka betonowego. Dach pokryty dachówką...

191 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 07:56

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Działka z drewnianym domkiem i budynkiem gospodarczym

Miękisz Nowy Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem – łączna powierzchnia 59,54 arów! Dom, budynek g

  • 80 m²
  • 1 750 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

140 000 zł

Odświeżone 13.05.2026 o 09:51

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Dom na działce 8,89 ara - Jarosław

Budynek w całości jest podpiwniczony

  • 150 m²
  • 3 993,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

599 000 zł do negocjacji

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

Nowoczesny|bliźniak|Przeworsk |120 m² |5 pokoi|dz.5a|garaż

ul. Kopernika Przeworsk. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, realizowany według proj

  • 104 m²
  • 4 317,31 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

Sprzedam atrakcyjny dom Cieszacin

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami przedstawia ofertę sprzedaży przytulnego domu wolnostojącego, po

  • 90 m²
  • 4 988,89 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

449 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 09:20

Nowy dom! W lesie! Bez prowizji i pośredników! Tel 881/416/131

Nowy dom! Czerwona Wola koło Radawy! 200 m od rzeki! Okazja! Bez pośredników!

  • 139 m²
  • 5 143,88 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2023 r.

715 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 09:30

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Sprzedam dom w budowie w Jarosławiu!

Jarosław, ul. Zduńska. Do sprzedaży funkcjonalny nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym

  • 134,33 m²
  • 2 970,30 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2018 r.

399 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Sprzedam dom w atrakcyjnej okolicy Jarosław

Na sprzedaż połowa domu o powierzchni 110 m², położona w spokojnej i bardzo dobrze zlokalizowanej cz

  • 110 m²
  • 4 090,91 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

450 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 23:34

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

Dom o pow. 113 m2 w Jarosławiu

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mi

  • 113,60 m²
  • 4 841,55 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

550 000 zł

Odświeżone wczoraj o 11:01

Ciepłe kominki akumulacyjne - przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.

Kominki bliżej natury. Firma FHU "Sobkowiak" oferuje zdrowe kominki nowej generacji, z przyjemnie ciepłymi szamotowymi obudowami, wypromieniowującymi ciepło na pomieszczenie, do których można przylgnąć, przytulić się. Mogą być kaflowe, szamotowe...

Odświeżone 20.04.2026 o 15:00

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolny biznes,zagraniczne finansowanie 1OO% roznych inwestycji

Nawiaze szeroka wspolprace lub wspolne rozne inwestycje. Extra inwestycje z projektami do przejecia i realizacji,ekologiczne rozne inwestycje przygotowane do realizacji lub sprzedazy, produkcja, zaklad, fabryka. Finansowanie inwestycji

Do negocjacji

Odświeżone 25.04.2026 o 19:43

Obrazy Na Zamówienie  Milena Olesinska

Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Obrazy olejne na sprzedaż i zamówienie

Odświeżone 07.05.2026 o 18:18

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Nowe osiedle domów jednorodzinnych - TRYŃCZA

Już wkrótce powstanie nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych

  • 124,66 m²
  • 2 799,61 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

349 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:51

Inwestycja z potencjałem – działka 1,94 ha pod dom seniora - m.DOBRA

Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużym terenem rekreacyjnym.

  • 478 m²
  • 3 347,28 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Pozostałe

1 600 000 zł

Odświeżone 29.04.2026 o 13:20

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Na sprzedaż – dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 146 m2

  • 146 m²
  • 4 657,53 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

680 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:52

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Szówsko - nowoczesny budynek z dużą działką!

Potrzebujesz kredyt na zakup swojej nieruchomości? Zadzwoń

  • 120 m²
  • 5 333,33 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

640 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

ogłoszenia 61 do 80
«345»