Kategorie ogłoszeń

Kategorie

jaroslaw sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 924
Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 36,25 zł/m²

14 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka
Promowane
Wyróżnione

Glebogryzarka Separacyjna/Minikoparka

Witamy, pierwsza glebogryzarka Separacyjna w Jarosławiu! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych

1,50 zł

Odświeżone wczoraj o 16:01

Brak zdjęcia
Wyróżnione

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet

Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet Sprzedam samochód marki Fiat Linea 1.3 multijet 2007

  • Fiat
  • linea multijet
  • 2007 r.
  • 150 000 km
  • Hatchback
  • Diesel

8 500 zł do negocjacji

Dodane wczoraj o 19:52

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone wczoraj o 07:30

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

Urlop.pl Jarosław – Twoje lokalne biuro podróży z wielkimi możliwościami! Chcesz odpocząć, ale nie m

Za darmo

Odświeżone 07.05.2026 o 09:14

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej |Jarosław i okolice

Wystawiamy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej na terenie Jarosławia i okolic – obowiązkowy dok

1 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Nowoczesny apartament w inwestycji Apartamenty za Parkiem/ Jarosław

Os. Piłsudskiego Jarosław. Nowoczesny, dwupoziomowy apartament 109 m² z dwoma tarasami, widokiem na

  • 109 m²
  • 9 165,14 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2018 r.

999 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Dz. budowlana 29,9a, Media, asfalt, MPZP możliwy podzia Tel 72158176*4

Na sprzedaż: działka budowlana 29,9 a – Pełkinie, gmina Jarosław. Na sprzedaż oferuję przestronną, w

  • Budowlana
  • 2990 m²
  • 158,86 zł/m²

475 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:09

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Twoje nowe miejsce do życia – gotowe od zaraz!/AK Jarosław

Armii Krajowej Jarosław. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie, w spokojnej i z

  • 60,80 m²
  • 6 414,47 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Blok

390 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Działki budowlane Wólka Pełkińska

Działki budowlane Wólka Pełkińska

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w mie

  • Budowlana
  • 1280 m²
  • 50 zł/m²

64 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:57

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 42,78 ar z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniow

445 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Widokowa działka na sprzedaż. Widna Góra z Warunkami Zabudowy

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Widna Góra, 33 ary Oferujemy na sprzedaż przestronną dział

  • Budowlana
  • 3300 m²
  • 56,67 zł/m²

187 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Biuro Nieruchomości Jarosław

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Witam, Do sprzedaży działka nr 299 w miejscowości Chorzów (powiat jarosławski) o powierzchni około 45 arów. Wymiary działki 90x50. Wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód) na działce. Działka w całości ogrodzona z bramą zamykaną na...

200 000 zł

Odświeżone wczoraj o 10:49

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Działki budowalne Tuczempy

Działki budowalne Tuczempy

Tuczempy. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchniach od 1349

  • Budowlana
  • 1349 m²
  • 85,25 zł/m²

115 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe

Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy

  • 54 m²
  • 8 148,15 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

440 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:53

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego

  • 75 m²
  • 4 133,33 zł/m²
  • Handel i usługi

310 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:52

Boratyn| Nowoczesny|energooszczędny|2024 |113 m²|2 garaże| dz 1489m2

Boratyn. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w miejscowości Boratyn, wybudowany w 2024

  • 113,48 m²
  • 7 622,49 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2024 r.

865 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 21:51

Słoneczne 73m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

Słoneczne mieszkanie 73 m² / I pietro / CENTRUM / Możliwa zamiana za DOM

  • 73 m²
  • 6 835,62 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Kamienica

499 000 zł do negocjacji

Odświeżone 21.04.2026 o 11:21

ogłoszenia 881 do 900
«444546»