Kategorie ogłoszeń

Kategorie

dom jaroslaw kolonia oficerska wieczorkiewicza sprzedam zamienie

Znalezionych ogłoszeń: 928
Działka budowlana z WZ Radawa
Wyróżnione

Działka budowlana z WZ Radawa

Sprzedam działkę w Radawie 10.1ar. Działka przy lesie. Dojazd do działki z 2 stron bardzo ustawa. Wy

  • Budowlana
  • 1000 m²
  • 225 zł/m²

225 000 zł

Dodane 18.05.2026 o 07:40

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1
Promowane
Wyróżnione
Pilne

Psi fryzjer Gromer Basia Jarosław Gottfrieda 1

Słodkie stylizacje Basia Szymczak Groomer Psi i koci fryzjer Jarosław, Gottfrieda 1,

Odświeżone dzisiaj o 17:40

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa
Promowane
Wyróżnione

Spedytor międzynarodowy / spedytorka międzynarodowa

Ravens – firma mająca siedzibę w Sieniawie (woj. podkarpackie) oraz dodatkowe biuro w Jarosławiu.

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odświeżone 06.05.2026 o 16:40

Usługi transportowe Jarosław
Wyróżnione

Usługi transportowe Jarosław

Transport Wywrotką -Możliwość transportu piasku/kruszywa oraz transportu drewna -Wywóz gruzu -7 Ton

Do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 13:03

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 07:25

ROD Malina - Ogródek działkowy z murowanym domkiem

ROD Malina - Ogródek działkowy z murowanym domkiem

Ogródek działkowy z murowanym domkiem z piwniczką oraz poddaszem

  • ROD - Ogródek Działkowy
  • 280 m²
  • 142,86 zł/m²

40 000 zł do negocjacji

Dodane dzisiaj o 13:26

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Nowy Dom w Stylu Góralskim

Koniaczów. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego wybudow

  • 123 m²
  • 4 056,91 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2025 r.

499 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Elewacje domów | Ocieplenie budynku | PROMOCJA -5%

Wolne terminy na elewacje 2026 i prace budowlane -€“ zadzwoń i umów bezpłatną wycenę i otrzymaj 5% z

1 zł do negocjacji

Odświeżone 26.04.2026 o 21:43

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej

Mokra k. Jarosławia Nowe domy w zabudowie bliźniaczej z 2-stanowiskowym garażem : powierzchnia użyt

  • 168,30 m²
  • 3 980,99 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2024 r.

670 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:53

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m2

NA SPRZEDAŻ: Przytulny domek letniskowy w Radawie - działka 700 m 2 / 7,00 ar. Drewniany domek letni

  • 65,22 m²
  • 5 964,43 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Letniskowy
  • 1980 r.

389 000 zł do negocjacji

Odświeżone 27.04.2026 o 15:38

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w mi

  • Budowlana
  • 2011 m²
  • 24,86 zł/m²

50 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:08

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego

Utylizacja wywóz sprzętu sportowego fitness i rehabilitacyjnego oraz rowerów każdego typu. Jeśli nie

Odświeżone 05.05.2026 o 09:08

Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

Ul. Przygrodzie Jarosław. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Jarosławia przy u

  • 131 m²
  • 5 793,89 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

759 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom na sprzedaż – idealny do remontu i własnej aranżacji - JAROSŁAW

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultacje!

  • 89 m²
  • 3 696,63 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Pozostałe

329 000 zł

Odświeżone 19.05.2026 o 09:13

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!
Wyróżnione

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na 10 lat – Cała Polska!

Szukasz stabilnego kapitału na dłuższy czas, ale banki odmawiają Ci pomocy? Wybierz Hipoteka Ekspert

Do negocjacji

Odświeżone 06.05.2026 o 12:31

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Działka 42,78 ar blisko centrum Jarosławia, za Sanem

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 42,78 ar z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniow

445 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 12:30

Widokowa działka na sprzedaż. Widna Góra z Warunkami Zabudowy

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Widna Góra, 33 ary Oferujemy na sprzedaż przestronną dział

  • Budowlana
  • 3300 m²
  • 56,67 zł/m²

187 000 zł do negocjacji

Odświeżone 14.05.2026 o 00:42

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Działka 45 ar - Chorzów pow. Jarosławski

Witam, Do sprzedaży działka nr 299 w miejscowości Chorzów (powiat jarosławski) o powierzchni około 4

  • Rolno-budowlana
  • 4500 m²
  • 35,56 zł/m²

160 000 zł

Odświeżone 17.05.2026 o 10:49

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej |Jarosław i okolice

Wystawiamy Świadectwa Charakterystyki Energetycznej na terenie Jarosławia i okolic – obowiązkowy dok

1 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Nowoczesny apartament w inwestycji Apartamenty za Parkiem/ Jarosław

Os. Piłsudskiego Jarosław. Nowoczesny, dwupoziomowy apartament 109 m² z dwoma tarasami, widokiem na

  • 109 m²
  • 9 165,14 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok
  • 2018 r.

999 000 zł

Odświeżone dzisiaj o 12:51

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Nieruchomości Jarosław Biuro Obrotu Nieruchomościami Edyta

Biuro Nieruchomości Jarosław

Odświeżone 27.04.2026 o 12:10

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

🌴 Marzysz o urlopie? My zajmiemy się resztą! ✈️

Urlop.pl Jarosław – Twoje lokalne biuro podróży z wielkimi możliwościami! Chcesz odpocząć, ale nie m

Za darmo

Odświeżone 07.05.2026 o 09:14

Działka budowlana z MPZP mediamii, dojazdem asfaltowym, 700 m2

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni minimalnej 700 m² 1m2 = 159zł Jest to najmniejsza możli

  • Budowlana
  • 700 m²
  • 159 zł/m²

111 300 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:10

Dz. budowlana 29,9a, Media, asfalt, MPZP możliwy podzia Tel 72158176*4

Na sprzedaż: działka budowlana 29,9 a – Pełkinie, gmina Jarosław. Na sprzedaż oferuję przestronną, w

  • Budowlana
  • 2990 m²
  • 158,86 zł/m²

475 000 zł do negocjacji

Odświeżone 29.04.2026 o 09:09

Działki budowlane Wólka Pełkińska

Działki budowlane Wólka Pełkińska

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami prezentuje ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w mie

  • Budowlana
  • 1280 m²
  • 50 zł/m²

64 000 zł

Odświeżone 30.04.2026 o 12:57

ogłoszenia 901 do 920
«454647»