Kategorie ogłoszeń

Kategorie

ID: 137765

Zakończone 29.09.2025

Sprzedam dom w Pawłosiowie

398 000 zł do negocjacji

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu do remontu, położonego w malowniczej wsi Pawłosiów w zabudowie domów jednorodzinnych, co sprawia, że jest idealny dla rodziny z dziećmi lub osób potrzebujących przestrzeni do pracy i odpoczynku.

Dom został wybudowany własną ręką z wielką starannością w latach 70tych z cegły, o powierzchni całkowitej ok. 210 m2 ok. (85m2 pow. użytkowej), położony jest na działce o wielkości 11 arów, która w całości jest ogrodzona siatką, z ukształtowaniem lekkiego nachylenia, w kształcie prostokąta, co daje możliwość i miejsce na uprawę swojego ogródka.

Dom pokryty jest blachą, posiada stolarkę okienną PCV ( okna wymienione 3 lata temu) oraz betonowe stropy.

Wnętrze domu jest niezwykle przytulne i klimatyczne. Znajduje się w nim :

• Wiatrołap, który jest miejscem, gdzie można wygodnie zdjąć i przechować płaszcze, kurtki, buty i inne elementy odzieży wierzchniej

• Korytarz który prowadzi do wszystkich pomieszczeń nieruchomości.

• Spiżarnia jest idealnym miejscem na przechowywanie domowych zapasów żywności. W niej zlokalizowane jest wejście na poddasze.

• Duża kuchnia z jadalnią z tradycyjnym piecem kaflowym, który jest zarówno źródłem ciepła, jak i centralnym punktem domu.

• Salon w którym można się zrelaksować, spotkać z rodziną i przyjaciółmi, oraz cieszyć się przytulną atmosferą.

• Sypialnia, która ma swój unikalny charakter, z piecem kaflowym z dużymi oknami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła.

• Łazienka wyposażona w wannę i podstawowe sanitariaty.

• Poddasze, które do tej pory służy jako strych, natomiast istnieje możliwość jego rozbudowy o dodatkowe pomieszczenia do użytku np.2 pokoje + łazienka.

Dom posiada dostęp do wszystkich mediów: prądu, wody, gazu i kanalizacji.

Ogrzewany jest piecami kaflowymi.

Pod połową domu znajduje się piwnica składająca się z dwóch pomieszczeń.

Na posesji znajduje się stodoła wraz z pomieszczeniem gospodarczym, który daje możliwość przebudowy na garaż lub warsztat.

Dojazd do nieruchomości jest wygodny, drogą asfaltową, a najbliższe miasto Jarosław oddalone jest o 3 km, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług oraz do autostrady A4.

Ten dom do generalnego remontu jest nieopisany arkuszem, oczekującym na nowy rozdział. Zewnętrzne mury mogą wydawać się znużone i zmęczone czasem, ale wnętrze wciąż skrywa potencjał do nowego życia. Kiedy wejdziemy, zastaniemy puste pomieszczenia, które pragną ujrzenia nowego życia. Ściany mogą prosić o nowy kolor, podłogi - o nowy wygląd. Wszystko wydaje się czekać na swoją szansę na odrodzenie, aby ponownie zapełnić się życiem, radością i ciepłem domowego ogniska. To miejsce jest pełne możliwości, czekających tylko na dotknięcie magicznej różdżki remontu, aby stać się ponownie oazą spokoju i piękna.

Cena nieruchomości: 398 000 zł do negocjacji

Zdjęcia domu nie oddają całego uroku, dlatego zapraszam serdecznie na prezentacje.

Opiekun oferty- Paulina Janas

Tel. Kontaktowy: 782 125 003

E-mail: p.janas@dobreklucze.pl

Dobre Klucze Nieruchomości Pomaga również w uzyskaniu finansowania na wymarzoną nieruchomość, w swoim portfelu posiadamy oferty największych polskich banków. Udzielane przez nas kredyt są bez prowizji za pośrednictwo, w najlepiej dopasowanej do potrzeb klienta ofercie. Indywidualna bezpłatna wycena zdolności kredytowej, oraz pełna pomoc w załatwieniu formalności.

Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

odsłon: 573
Pawłosiów
Osoba kontaktowa

Paulina

Firma
na Jaroslawiak.pl od luty 2017
Ogłoszenie zakończone

Novero Nieruchomości
Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomości, Tanie Kredyty, Leasing, Pożyczki, Doradztwo i Wsparcie

Poniatowskiego 61A

37-500 Jarosław

Podobne ogłoszenia

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Dom drewniany na działce 19,26 ara - TUCZEMPY

Duży atut sprzedawanej nieruchomości to lokalizacja, która charakteryzuje się ciszą i spokojem.

280 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:49

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Sprzedam dom z dużą działką w Czelatycach

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości w miejscowości Czelatyce, gmina Rokietnica, powiat jarosławsk

  • 168,26 m²
  • 1 990,97 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

335 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Piękny nowoczesny dom z dużym garażem!

Do sprzedania nowoczesny dom o powierzchni ok.160m2 oraz budynek gospodarczy ok.52m2 usytuowany na 2

499 500 zł

Odświeżone 09.05.2026 o 08:25

Sprzedam dom na Widnej Górze

Sprzedam dom na Widnej Górze

Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą różnicy w wartości nieruchomości Mam przyjemność

  • 266 m²
  • 2 624,06 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący

698 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Dom z przytulnym wnętrzem

Dom z przytulnym wnętrzem

Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ. Dom o trzech kondygnacjach - 170 m2. Działka 3,97 ara.

  • 170 m²
  • 3 823,53 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1983 r.

650 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:57

Dom w Jarosławiu po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum

Sprzedam atrakcyjny dom

590 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:32

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Czerce - dom na 5 arowej działce- po remoncie!

Spokojna okolica, niska zabudowa i bliskość terenów zielonych

  • 75 m²
  • 4 466,67 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Bliźniak

335 000 zł

Odświeżone 22.04.2026 o 09:29

Dom murowany w gminie Radymno

Dom murowany w gminie Radymno

Ofertę sprzedazy stanowi dom murowany wolnostojący znajdujacy sie na terenie gminy Radymno

318 000 zł

Odświeżone 08.05.2026 o 12:31