Kategorie ogłoszeń

Kategorie

sprzedam dom

Znalezionych ogłoszeń: 679
PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie
Promowane
Wyróżnione

PRACA W DOMU przy komputerze / smartfonie

PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp do internetu.

  • Inny
  • Inna umowa

4 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Sprzedam mieszkanie
Promowane
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie

Witam.mam do sprzedania w zabytkowej kamienicy .skladajace sie z dwóch pokoi ,kuchni,łazienki,przedp

  • 65 m²
  • 5 538,46 zł/m²
  • 2 pokoje
  • Kamienica

360 000 zł do negocjacji

Odświeżone dzisiaj o 11:53

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław
Wyróżnione

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, Jarosław

SPRZEDAM mieszkanie dwupoziomowe JAROSŁAW, Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o... Biuro nieruchomości 509

  • 87 m²
  • 9 482,76 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Blok

825 000 zł

Dodane wczoraj o 09:33

Sprzedam działkę ROD
Wyróżnione

Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę rekreacyjną 4 ar, na działce jest woda i wkrótce będzie prąd, przyłącza już opłacon

  • Rekreacyjna
  • 400 m²
  • 38,75 zł/m²

15 500 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 13:17

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW
Wyróżnione

Działka ROD z Domkiem! "CZAJKA" JAROSŁAW

Dzień dobry odstąpię działkę ROD z domkiem zadbanym, który ma piwnice oraz dobudówkę na narzędzia z

  • Rekreacyjna
  • 200 m²
  • 42,50 zł/m²

8 500 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 12:10

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Sprzedam dom w Wólce Pełkińskiej

Dom z dużym potencjałem + 4 działki budowlane! Wólka Pełkińska – spokojna okolica blisko Jarosławia

  • 110 m²
  • 5 909,09 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1971 r.

650 000 zł

Dodane 12.05.2026 o 14:06

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

Radawa - dom nad rzeką - 14 arów

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się życiem w rytmie natury.

  • 99 m²
  • 7 020,20 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

695 000 zł

Odświeżone 20.04.2026 o 19:45

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Dom, 3 sypialnie, łazienka, garaż.

Sprzedam dom100 m², z 3 pokojami i oddzielnym salonem z kuchnią ,garaż ,strych, działka 6a.

  • 100 m²
  • 3 290 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

329 000 zł

Dodane 03.05.2026 o 13:08

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia codziennie na Twojego maila

Sprzedam dom pod Radymnem

Sprzedam dom pod Radymnem

Dom z klimatem i ogromnym potencjałem – Duńkowice Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak,

  • 140 m²
  • 3 550 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

497 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:38

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony

  • 178,67 m²
  • 2 966,36 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1990 r.

530 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 10:27

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Sprzedam dom w Pruchniku / działka 2143 m2

Pruchnik, ul. Przemyska. Jeżeli marzysz o domu pełnym przestrzeni, sielankowości pełnej zieleni i dr

  • 110 m²
  • 2 681,82 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1979 r.

295 000 zł do negocjacji

Odświeżone 20.04.2026 o 14:50

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.

Firma FHU Sobkowiak oferuje najnowszej generacji innowacyjne hybrydowe piecokominki przeznaczone do

Odświeżone 16.04.2026 o 12:18

Duży dom w Kisielowie

Duży dom w Kisielowie

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kisielów, odd

  • 147 m²
  • 2 448,98 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1980 r.

360 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 10:13

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem w kameralnej okolicy

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 200 m2. Dom znajduje się przy ulicy

  • 169 m²
  • 3 402,37 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 13.05.2026 o 06:43

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Sprzedam Dom w Zarzeczu

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność płynie spokojniej, a jednocześnie wszystko, czego potrze

  • 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Gospodarstwo
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Odświeżone 08.05.2026 o 11:44

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

Sprzedam atrakcyjny dom Jarosław

EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom mieszkalny poł

  • 200 m²
  • 2 995 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1994 r.

599 000 zł

Odświeżone 27.04.2026 o 12:05

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Sprzedam Wyjątkowy Dom z Widokiem w Lubeni

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój – tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż n

  • 177 m²
  • 4 322,03 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2026 r.

765 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:43

Sprzedam dom w Zarzeczu

Sprzedam dom w Zarzeczu

• 160 m²
  • 2 750 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1984 r.

440 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:30

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Sprzedam unikalny dom z kortem tenisowym/ Widna Góra

Widna Góra/Jarosław, ul. Jarosławska - unikalny dom z kortem tenisowym! Zamieszkaj w spokojnej, ziel

  • 177 m²
  • 7 231,64 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 1978 r.

1 280 000 zł

Dodane dzisiaj o 16:15

Komfortowe domy w Przeworsku

Komfortowe domy w Przeworsku

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika WOLNE OBA SEGMENTY! Jeśli szukasz miejsc

  • 120 m²
  • 3 741,67 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Bliźniak
  • 2025 r.

449 000 zł

Odświeżone 07.05.2026 o 09:15

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom w pięknym miejscu Radawa

Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem

  • 105 m²
  • 5 476,19 zł/m²
  • 4 pokoje
  • Letniskowy
  • 1997 r.

575 000 zł do negocjacji

Odświeżone 09.05.2026 o 08:22

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

Dom w centrum miasta z tarasem, ogródkiem garażem i sauną

ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy

  • 85,50 m²
  • 8 175,44 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1972 r.

699 000 zł do negocjacji

Odświeżone 11.05.2026 o 05:54

Sprzeda dom pod Łańcutem

Sprzeda dom pod Łańcutem

Na sprzedaż dom z potencjałem – Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność

  • 120 m²
  • 4 150 zł/m²
  • 3 pokoje
  • Dom wolnostojący
  • 1975 r.

498 000 zł do negocjacji

Dodane 12.05.2026 o 13:48

Dom parterowy|127m²|dz.46a|taras46 m²|2garaże|rekuperacja|klimatyzacja

Ryszkowa Wola. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2022 roku według pr

  • 127 m²
  • 7 866,14 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący
  • 2022 r.

999 000 zł

Odświeżone 12.05.2026 o 22:08

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Dom w stanie surowym otwartym -TRYŃCZA

Taki etap budowy daje nowemu właścicielowi pełną kontrolę nad wykończeniem

  • 99 m²
  • 3 323,23 zł/m²
  • 5 pokoi i więcej
  • Dom wolnostojący

329 000 zł

Odświeżone 17.04.2026 o 09:50

ogłoszenia 1 do 20
123»